Bir Küçük Gün Işığı

Bir Küçük Gün Işığı 27. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 27. Bölüm Fragmanı izle Bir Küçük Gün Işığı Son Bölüm Fragmanı seyret Bir Küçük Gün Işığı 27. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Bir Küçük Gün Işığı 26. Bölüm özeti Öyle de güzeldi gözleri, bıraksam içine bi kendimi
Elif’in hayatta kalabilmesi için kritik saatler vardır. Fırat’ın duaları, Güneş’in yalvarışları ve Dila’nın kanını vermesiyle Elif kritik saatleri atlatır. Hastaneden çıkarılıp eve getirildikten sonra Ümran’ın, Elif’e karşı davranışları tamamen değişir. Artık ona farklı bir gözle bakmaya, onu kızı gibi görmeye başlar.

Fırat, Sude’nin, Feraye’nin hisseleriyle şirketin yeni ortağı olduğunu öğrenir. Alper yaşanılanların da etkisiyle hayatın çok kısa olduğunu anlar ve Fulya’ya evlenme teklif eder. Elif ve Fırat, isteme merasiminde kız tarafı olurlar. Eşref’in işi yokuşa süren halleri, eğlenceli anlar yaşamasına neden olur. Dila da Elif’e bir adım atar, aralarındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Tam kırgınlıklar unutulmuş, geçmişe bir sünger çekilmişken Elif aileyi darmadağın edecek sırrı öğrenir. Artık Elif’i daha zor günler bekliyordur.

Yürekleri ısıtan anlatımı ve kalplere dokunan hikayesi ile “Bir Küçük Gün Işığı” yeni bölümleriyle Pazartesi akşamları atv’de.

Bir Küçük Gün Işığı Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Bir kucuk gun isigi 27 bolum fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir