Dizi Fragmanları

Bir Litre Gözyaşı Dizisi 13. Bölüm Fragmanını izle 30 Aralık Pazar

Bir Litre Gözyaşı Dizisi 13. Bölüm Fragmanını izle 30 Aralık Pazar Bir Litre Gözyaşı 13. Bölüm Fragmanı seyret, Bir Litre Gözyaşı Son Bölüm Fragmanı yeni kanald

Bir Litre Gözyaşı 12. Bölüm özeti
Mahir, Cihandan uzaklaşmak istese de aşkı ona engel oluyor!
Aşkına bir türlü istediği karşılığı bulamayan Mahir, Cihanın tavrından ve kararlarından oldukça yorulmuştur. Mahir, kalbinin sesini susturup Cihandan uzaklaşmak istese de bunu bir türlü başaramaz. Elifin okulda yaşadığı huzursuzluk, evin içine de sıçrar. Öyle ki Elifin sorunları ailede büyük çatışmalara neden olur. Bu sorunlar Figen ve Muzoyu Güzinle karşı karşıya getirir.

Aşkına bir türlü istediği karşılığı bulamayan Mahir, Cihanın tavrından ve kararlarından oldukça yorulmuştur. Mahir, kalbinin sesini susturup Cihandan uzaklaşmak istese de bunu bir türlü başaramaz.

Hande, Mahir’in hoşlandığı bir kız olduğunu düşünür ve bu kızı bulmak için iz sürmeye başlar. Kendi başına bulamayacağını düşünen Hande, Cihandan bu konuda yardım ister. Bir yandan en yakın arkadaşına açıklayamadığı gerçek, diğer yandan Mahirle yaşadığı sıkıntılar Cihanı ruhsal bir çöküşün eşiğine kadar sürükler. Cihan kalbine gömmek zorunda kaldığı aşkını Papatyanın da ısrarıyla haykırmak ister. Cihan aşkını dile getirirken bu itirafa istemeden de olsa başka birileri daha şahitlik yapar.

Bir Litre Gözyaşı 12. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu