Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm Sesli Fragmanı 2 Aralık Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm Fragmanı izle atv Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm özeti Hakanın duygularını itiraf etmesinin ardından Züleyha kendini geri çekmeye çalışır ancak başaramaz. Kafası karışan Züleyha, yaşananları Lütfiye ile paylaşır. Duygularının karşılıklı olduğuna inanan Hakan ise Züleyhanın güvenini kazanmak için mücadeleye girişir. Bu sırada konakta yaşanan büyük olay, Hakanı, Züleyhanın gözünde kahraman yapacaktır.

HAKAN VE FİKRET ARASINDA SAVAŞ KIZIŞIYOR
Şüpheleri dinmeyen Fikret, Hakanın karşısına çıkar. Onu köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Hakan damarına basacak sözler sarf eder. Hakan konuyu Züleyhaya getirip onu kışkırtınca Fikret daha fazla dayanamaz ve yumruk yumruğa kavgaya tutuşurlar.

ÇUKUROVA, FİKRET VE BETÜL’Ü KONUŞUYOR
Betül’le Fikret’in Hakan Gümüşoğlu’nu bulmak için gittiği otelde çekilen fotoğrafları gazetelerde yayınlanınca Fikret zor duruma düşer. Lütfiye dedikoduların önünü kesemeyince Fikret’e farklı bir çareyle gelir.

FEKELİNİN KATİLİNİN ABDÜLKADİR OLDUĞU AÇIĞA ÇIKIYOR
Lütfiyeye gelen telefon, Fekelinin ölümü ile ilgili gerçekleri açığa çıkarır. Fekeliyi öldürenin Abdülkadir Keskin olduğunu söyleyen gizemli ses, Hakan Gümüşoğlunu da ele verecek midir?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle perşembe 20.00de atv de.

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir