Bizim Hikaye 33. bölüm fragmanı Filiz ve Barışın arası açılıyor

Bizim Hikaye 33. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TVnin sevilen dizisi Bizim Hikaye yeni bölümde heyecan dorukta. Bizim Hikaye 33. yeni bölümünde Filiz ve Barış arasında çeşitli sorunlar doğacak.

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Bizim Hikaye yeni bölümü heyecan dolu. Bizim Hikaye 33. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de FOX TVde.

BİZİM HİKAYE 33. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Servet ve Ömer’in birlikte bir işler çevirdiğini gören Barış, olan biteni ortaya çıkarmakta kararlıdır. Ömer bu işin içinden de sıyrılmanın bir yolunu bulacak mıdır? Barış, Filiz’i Ömer’den uzaklaşması için ikna etmeye çalışır fakat Filiz işini kaybetmek istemez. Bu durum Filiz ve Barış arasında çeşitli sorunların doğmasına neden olur.

Fikri, yanına Şeyma’yı da alıp Şükranı aramaya koyulur. Şükran’a önce Ömer mi yoksa Şeyma hanımın da yardımıyla Fikri mi ulaşabilecektir.

Herkes çocuk hizmetlerinden gelecek haberi heyecanla beklerken Aysel olaya el koymaya karar verir. Fikrinin çaldığı parayı geri veremeyeceğini de anlayan Aysel onu affeder ama bu defa da oğlunda çok zor bir isteği vardır.

Tülay’ın hamile olduğunu öğrenen Tufan sevinçten havalara uçar. Bakmak zorunda kalacağı ailesi için daha çok para kazanmanın yollarını ararken başını belaya sokacaaktır

Çocuklar anneler gününde hem Aysel’e hem de Filiz’e tatlı bir sürpriz yaparak onları mutlu ederler. Hep birlikte Filiz’in anneler gününü kutlarken Şükran’la ilgili şoke edici haberler alırlar. Elibollar kendilerini yine karmaşık durumların içinde bulmak üzeredir

Güncellenme Tarihi: 10 Mayıs 2018 — 15:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi