AKPli Başkan İşçiyi Vurdu

AKPli Başkan İşçiyi Vurdu

Malatya Battalgazi ilçe belediyesinde işine son verilen Mustafa D. olay çıkardı. Belediye Başkanı Gürkan, korumasını bıçakla yaralayan işçiyi ayağından vurdu…

Malatya’nın Battalgazi ilçe belediyesinde temizlik işçisi olarak çalışırken 2 gün önce işine son verilen Mustafa D’nin Belediye Başkanı Selahattin Gürkan tarafından silahla bacağından vurularak yaralandığı bildirildi.

Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, AA muhabirine yaptığı açıklamada,iki gün önce Mustafa D’nin, Başkan Selahattin Gürkan’ı bir arkadaşının cep telefonuyla arayarak tehdit ve hakaret ettiğini belirtti. Şikayet üzerine gözaltına alınan Mustafa D. ve arkadaşının adliyeye sevkedildiğini ifade eden Kahya, Mustafa D’nin serbest, diğer arkadaşının isedenetimli serbestlik cezası aldığını söyledi.

Bu sabah Mustafa D’nin belediye binası önüne gelerek tartıştığı BelediyeBaşkanı Selahattin Gürkan’a tekme attığını kaydeden Kahya, “Bunun üzerine başkanın şoförü ve aynı zamanda koruması olan Selçuk K, araya giriyor. Mustafa D,Selçuk K’yi arkadan bıçakla yaralıyor. Başkan Selahattin Gürkan da Mustafa D’ye silahla karşılık veriyor ve bacağından yaralıyor” diye konuştu.

Kahya, Selahattin Gürkan’ın ifadesi alınmak üzere İlçe EmniyetMüdürlüğüne götürüldüğünü kaydetti.Görgü tanıkları ifadelerinde, belediyede temizlik işçisi olarakçalışırken işten çıkartılan Mustafa D’nin bu sabah Belediye Başkanı SelahattinGürkan ile görüşmeye geldiğini, çıkan tartışma sonucu, Mustafa D’nin Selçuk K’yibıçakla yaraladığını, Selçuk K’nin de Mustafa D’yi silahla bacağından vurduğunusöylemişti…

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir