Bedava Ücretsiz Arkadaslık Siteleri

Bedava Ücretsiz Arkadaslık Siteleri

Ücretsiz Bedava Arkadaslık Siteleri Arkadaşlık sitelerinin gerçekliğine ve başarı yüzdesine inanmayan onca insan yalnız hayatına devam ederken, diğer yandan arkadaşlık sitesileri vasıtası ile yeni sevgili, arkadaş ve hatta evlilik hayalini gerçekleştiren insanlar bunu nasıl başarıyor. Aslında çok zor değil. Bu başarıyı sağlayanları farklı kılan nedir? Cevabı çok basit. Cesarte ve Rahatlık
Söylemesi kolay diyebilirsiniz ancak yapmanız gereken düşünmek değil harekete geçmektir. Kendinizi motive edin ve size sunulan profil sayfası ve fotoğraf ekleme seçeneklerini maksimium seviyede etkili kullanın. Geriye kalan sadece kendinizi tanıtmak ve etkileyici, ilgisi çekecek sohbet gerçekleştirmektir. Bunu yaparken yerli yersiz şakalardan, bel altı esprilerden uzak durun. Neşeli olduğunuzu göstermenin yolu asla bu değildir. Doğrudan niyetinizi belli etmek yerine önce arkadaş olun ve onunla site üzerinden sanal flört edin.
Günlük hayatınızda yaptığınız gibi. Her kadın beğenilmekten hoşlanır. Fakat bunu yaparken basit ve sıradanlaşmayın. Çocukça sözler sarf etmek yerine düşünürek ve gerçekten beğendiğiniz yönü ile iltifat edin. Msn adresini telefon numarasını alabilir daha gerçekçi ve reel sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Her şeyin yolunda gittiğini varsayarak fnalde onu sosyal bir etkinkliğe davet edebilir, birlikte zaman geçirmek için fırsat yaratabilirsiniz. İstekli olduğunuzu ve ona romantik bir gün yaşatacağınız hissini verin. Buluşma gününü önceden planlayın. Seçenekleriniz arasından ikinizin özelliklerine en uygun olan teklifle karşıan çıkın ve gerekirse biraz ısrar edin. Bu tutumunuza kayıtsız kalması kolay olmayacaktır.
Vereceği cevap her ne olursa olsun sakin olun. Cevap hayır bile olsa iletişiminizi koparmayın. Nede olsa seçenekleriniz çok fazla. Diğer kişilerle iletişiminize devam ederken aranızı sıcak tutmanızda fayda var. İleriki günlerde ki tutumunuz kararını değiştirmesinde önemli rol oynayacaktır. Bunun dışında vakit ayırdığınız sürece mutlaka karşınıza sizden ve sohbetinizden hoşlanacak biri çıkacaktır. Bol şans

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir