Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşk mı yaşıyor?

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşk mı yaşıyor?

İçerde dizisinden aşk sürprizi Oyuncu Çağatay Ulusoy aradığı aşkı kendisi gibi oyuncu olan Duygu Sarışın’da buldu.

Bir süredir kimseyle beraber adı anılmayan Çağatay Ulusoy’un ‘İçerde’ dizisindeki rol arkadaşı Duygu Sarışın ile aşk yaşadığı iddia edildi

Uzun zamandır özel hayatıyla gündemde olmayan Çağatay Ulusoy, sonunda yalnızlığına son verdi. Hürriyet’in haberine göre; Çağatay Ulusoy, aradığı aşkı kendisi gibi oyuncu olan Duygu Sarışın’da buldu. Show TV’de yayınlanan ‘İçerde’ dizisinde oynayan Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy’un birlikte olduğu iddia edildi. Duygu Sarışın İçerde dizisinde polis rolünde oynuyor.

DUYGU SARIŞIN KİMDİR?
1987 İzmir doğumlu olan Duygu Sarışın, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Oyunculuk bölümünü bitirmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler alan Duygu Sarışın, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmıştır. Ekranlara 2011 yılında Cennetin Sırları dizisiyle merhaba diyen Sarışın, daha sonra İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi dizilerde rol almıştır. Show Tv ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinin kadrosuna dahil olan güzel oyuncu dizide bir polis memurunu canlandırıyor.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir