Çakallarla Dans Fragmanı

Çakallarla Dans Fragmanı

çakallarla Dans Fragmanı

Filmin Özeti
Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.
Yapım:2010 ~ Türkiye
Tür:Komedi, Macera, Romantik
Yönetmen:Murat Şeker
Oyuncular:Şevket Çoruh, Cengiz Küçükayvaz, Sümer Tilmaç, Tuba Ünsal, Murat Akkoyunlu, Erdal Tosun, Hakan Bilgin, Timur Acar, Kemal Uçar, Didem Balçın, Ilker Ayrik, Sera Tokdemir, Aydoğan Oflu, Sevinç Gürsen Akyıldız, Bülent Serttaş, Kemal üçar, Ulaş Tuzak
Senaryo:Murat Şeker, Ali Tanrıverdi, Selami Genli
Yapımcı:Murat Şeker Görüntü
Yönetmeni:Murat Tuncel Filmin Süre:1 saat 42 dk
Gösterim Tarihi:17 Aralık 2010 (Türkiye

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir