Canlı Yayında Ana Avrat Küfretti

Canlı Yayında Ana Avrat Küfretti

Bu canlı yayın kazası yenilir yutulur cinsten değil. İzleyiciler şaşırdı, spiker ne yapacağını bilemedi. İşte CNN Türk ekranlarındaki o küfür dolu canlı yayın kazası.

CNN Türk ekranlarında bugün, izleyenleri şoke eden bir canlı yayın kazası yaşandı. Kemal Türkler’in avukatı ekranda öyle küfürler etti ki CNN Türk rejisi kendisini apar topar yayından aldı.

Kemal Türkler’in avukatı Rasim Öz ile telefon bağlantısı gerçekleştiren CNN Türk’ü canlı yayında çok zor durumda bıraktı.

Davanın zaman aşımından düşmesini yorumlamak için yayına telefonla bağlanan Öz açtı ağzını yumdu gözünü. ‘Onların anasını avradını bacısını…’ diyerek izleyenleri hayretler içinde bırakan Rasim Öz, bültenin spikerini de adeta şoke etti.

Konuğunun küfürleri karşısında şaşkınlık yaşayan spiker canlı yayında bu tür kazaların yaşanabileceği söylerken, CNN Türk rejisi, Rasim Öz’ü yayından aldı.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir