Cem Yılmaza Ağalık Teklifi

Cem Yılmaza Ağalık Teklifi

Edirne Belediye başkanı Cem Yılmaz’ı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne davet etti.

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve baş rolünde oynadığı ”Yahşi Batı” filmini izleyen Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, filmdeki yağlı güreş sahneleri hoşuna gidince Cem Yılmaz’ı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne davet ederek, ağalık teklif etti.

Sedefçi, Yahşi Batı’daki yağlı güreş sahnelerini çok beğendiğini ve Cem Yılmaz’ı bu yıl 649’uncusu yapılacak Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde görmek istediklerini söyledi.

Cem Yılmaz’ın davetlerini kırmayıp, Kırkpınar Yağlı güreşleri sırasında Edirne’ye gelmesinin Edirneliler’i mutlu edeceğini belirten Sedefçi, şöyle konuştu:

”Yahşi Batı filmini izledim, filmdeki yağlı güreş sahneleri çok hoşuma gitti. Cem Yılmaz’ın filmde bu görüntülere yer vermesi beni mutlu etti. Yakında kendisiyle görüşüp, bu yıl 649’uncusu yapılacak Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne davet edeceğim.

Cem Yılmaz isterse kispet giyerek er meydanında güreşebilir, isterse ağalığa da talip olabilir. Cem Yılmaz’ın Kırkpınar’a katkı yaptığını düşünerek, kendisine şükran duygularımızı iletmek adına Edirne’ye davetimize icabet etmesini bekliyorum.”

Hamdi Sedefçi, Cem Yılmaz için özel kispet hazırlatacağını ifade etti.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir