Çok Ağlattı, Bu Kez Güldürecek

Çok Ağlattı, Bu Kez Güldürecek

Çağan Irmak komedi filmiyle geliyor

‘Babam ve Oğlum’ ve ‘Issız Adam’ filmlerinde izleyicileri göz yaşlarına boğan yönetmen Çağan Irmak bu kez bir komedi filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Irmak Radikal’den Erkan Aktuğ’ya verdiği röportajda yeni filmi ‘Prensesin Uykusu’ ilgili bilgiler verdi. ‘Prensesin Uykusu’nun çağdaş bir ‘Pamuk Prenses’ uyarlaması olduğunu söyleyen Irmak, “İçinde Polyanna da var, ‘Deli Dumrul’ da, Türk masalları da… Bunların hepsinin günümüzde ve şehrin daha varoşa yakın yerlerinde geçtiğini düşünün… Erkek kahraman bir Yeşilçam yönetmeni. Bir sürü yan karakterin kaderinin birbirini tetikleyen olaylar sonucunda değişmesi… Şimdiye kadar yaptığım galiba en güler yüzlü ve komediye yakın film bu olacak, öyle görünüyor. Aslında hiçbir filmim tam anlamıyla mutlu sonla bitmiyor. Çok ümitsizlikle biten filmler de seyrettim ama ben sanırım o kadar ümidimi yitirmedim” dedi.

‘Prensesin Uykusu’nun oyuncu kadrosu başarılı tiyatroculardan oluşuyor. Genco Erkal, Sevinç Erbulak, Çağlar Çorumlu, Ayşe Nil Şamlıoğlu ve Alican Yücesoy’nun rol alacağı filmde Işıl Yücesoy da konuk oyuncu olarak yer alacak. İstanbul’un hiç çekim yapılmayan yerlerinde çekim yapmak istediğini belirten Çağan Irmak, “Halkalı, Yeşilköy gibi yerlerde olacak çekimler. Şimdilik en iddialı lafınız ne olacak derseniz; İstanbul’un sinemada pek görmediğiniz yerlerini göreceksiniz diyebilirim” diye konuştu…

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir