Diriliş Ertuğrul 79.yeni bölüm fragmanında Ural, iki obayı birbirine düşürecek!

Diriliş Ertuğrul 79.yeni bölüm fragmanında Ural, iki obayı birbirine düşürecek!

Diriliş Ertuğrulda ağır yaralı olan Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır?

RT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, bu hafta 79. bölümü ile ekrana gelecek. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 79.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Retying listelerini alt üst etmeyi planlayan dizi Diriliş Ertuğrulda bu hafta cenk meydanında Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır.

Yapımcılığını Tekden Filmin üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağın yazdığı,yönetmenliğini Metin Günayın yaptığı, başrollerini ise Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç ve Hülya Darcanın paylaştığı Diriliş Ertuğrul 79. bölümü ile 1 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00da TRT1de

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 79. BÖLÜM ÖZETİ
Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta Vasilius’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir?

Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır? sorusu Diriliş Ertuğrul 79. bölümde yanıt bulacak.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir