Elif Şadoğlu kimdir? Survivor Gönüllüler

Elif Şadoğlu kimdir? Survivor Gönüllüler

Survivor gönüllüler takımında yer alan Elif Şadoğlu, kendine has tarzı ile dikkat çekiyor. Yarışmaya katıldığı ilk günden bu yana farklı tarzı ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Elif Şadoğlu fitnees eğitmenliği yapıyor. Peki Elif Şadoğlu kimdir?

Survivor gönüllüler takımı için ter döken Elif Şadoğlu yarışmalarda gösterdiği performanstan çok rastalı saçları ile dikkat çekiyor. Düzgün fiziği ile ön plana çıkan Survivor gönüllüler takımında yarışan Elif Şadoğlu normal yaşantısında fitness eğitmenliği yapıyor. Peki Elif Şadoğlu kimdir?

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehirdeki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

Survivor yeni sezon tanıtımında Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın sözleriyle iddiasını ortaya koyan Elif Şadoğlu, 1992 yılında doğdu. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken ve kaslı vücuduyla verdiği pozlarla sportmen kişiliğini yansıtan genç Survivor yarışmacısı, Ataşehirdeki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapıyor. Fitness alanında uzmanlaşan Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

Elif Şadoğlu, adaya gitmeden önce sevdiklerine ve takipçilerine şu sözlerle damga vurdu; Buraya ne yazılır kelimelere dökmek çok zor. Ailem, canım arkadaşlarım… En motivasyon dolu günlerimdiniz. Zor bir savaş ama eminim üstesinden gelebilirim, gelebiliriz. Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Her zaman kalbimdesiniz, aklımdasınız. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız. Dualarınızı eksik etmeyin.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir