Facebooktan bayanlara kötü sürpriz!

Facebooktan bayanlara kötü sürpriz!

Eğer Facebook kullanıyosanız ve bir bayansanız, siz de bu kötü sürprizle karşılaşmış olabilirsiniz!

Salı günü Facebook’a girmek isteyen bazı kullanıcıları kötü bir sürpriz bekliyordu. Sitede sahte profilleri bulmaya yarayan sistemde oluşan bir hata, bazı kullanıcıları da zor durumda bıraktı.

Tümü bayan Facebook kullanıcılarına rastlayan bu hata, Facebook hesaplarının kitlenmesine neden oldu. Sistem bu kullanıcılardan, hesaplarını tekrar açmak için hükümetin verdiği herhangi bir kimlikteki fotoğraflarını siteye yüklemelerini istedi.

Bu durumda şaşkına dönen kullanıcılar ise şikayetlerini Twitter’da dile getirdi. Facebook ise konuyla ilgili şu açıklamada bulundu; “Bugün erken saatler, sahte hesapları bulup engelleyen sistemde bir hata oluştu. Oldukça kısa süren bu hata, az sayıda Facebook kullanıcısının hesaplarını yanlışlıkla engelledi. Bu hatayı keşfettikten hemen sonra, sorunu çözdük. Şu anda sorun çözülmüş durumda ve bu durumdan etkilenen insanların hesaplarını yeniden açıyoruz

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir