Ferdi Tayfur Sevenlerini Üzdü

Ferdi Tayfur Sevenlerini Üzdü

Marmaris’deki evinde rahatsızlanan sanatçı Ferdi Tayfur, hastaneye kaldırıldı.

Muğla’nın Marmaris İlçesi’ndeki evinde kalan sanatçı Ferdi Tayfur, İstanbul’a hareket etmek için geldiği Dalaman Havaalanı’nda fenalaştı.

Muğla’nın Marmaris İlçesi’ndeki evinde kalan sanatçı Ferdi Tayfur, İstanbul’a hareket etmek için geldiği Dalaman Havaalanı’nda aniden fenalaştı. Hastaneye kaldırılan Tayfur’un yüz felci geçirme riskinin bulunduğu öğrenildi.

Muğla’nın Marmaris İlçesi’ndeki evinde kalan sanatçı Ferdi Tayfur, İstanbul’a hareket etmek için geldiği Dalaman Havaalanı’nda aniden fenalaştı. Tayfur, havaalanı doktorlarının ilk müdahalesinin ardından ambulansla Ortaca Özel Yücelen Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Hastanede Kardiyoloji Uzmanı Opr. Dr. Peyman Levent Türkoğlu ve Beyin Cerrahı Opr. Dr. Murat Çobanoğlu tarafından yapılan tetkikler sonucunda Tayfur, yüksek tansiyon teşhisiyle müşahade altına alındı. Ünlü sanatçının rahatsızlığına bağlı olarak yüz felci geçirme riski bulunduğu öğrenilirken, Beyin Cerrahı Murat Çobanoğlu, “Ferdi Bey yediği yemekten dolayı rahatsızlandığını belirtti. İlk teşhisimize göre yüksek tansiyondan dolayı bir rahatsızlığı söz konusu. Şu an kendisini müşahade altında tutuyoruz, bu gece hastanemizde kalacak, durumu iyi” dedi. Tayfur’un hastanedeki tedavisi devam ediyor.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir