FootieFox 2.1.8

FootieFox 2.1.8

Firefox tarayıcınıza eklediğiniz bir eklentiyle hem Türk hem de yabancı pek çok ligi canlı canlı takip etmek isterseniz FootieFox tam size göre. Tarayıcınız üzerinde seçtiğiniz ligin fikstür ve skor bilgilerini gösteren eklentiyle maçla ilgili detaylı bilgilere erişmek te mümkün. Ancak bu bilgiler Türkiye’de eklentinin yerel bir partneri bulunmaması sebebiyle Almanca Kicker Online web sitesinden takip edilebiliyor. Eklenti içerisinde lokal partner önerebileceğiniz bir alan bulunmakta buradan eklenti üreticilerine öneride bulunarak haberleri takip ettiğiniz siteyle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

FootieFox ile Türkiye Süper Ligi, Türkiye Birinci Ligi, Türkiye Kupası dışında yurtdışındaki hemen hemen aklınıza gelebilecek her türlü lig takip ediliyor. Eklenti içerisinde gerekli ayarlamaları yaparak takip etmek istediğiniz ligleri eklemek ve canlı skorları tarayıcınız üzerinden takip etmek sizin elinizde.

Not: Eklentiyi yüklerken Firefox tarayıcınızın üzerinde çıkan sarı uyarı çubuğundan “izin ver”i tıklamalısınız.

Boyut   : 328,00kb
Dil           : İngilizce
Kullanım izini : Sınırsız

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir