iPhonedan ücretsiz görüşün

iPhonedan ücretsiz görüşün

iPhone için geliştirilen Viber isimli bir uygulama sayesinde kullanıcılar ücretsiz olarak görüşme yapabiliyor.

AppStore’dan ücretsiz olarak indirilebilen Viber, internet bağlantısını kullanarak kullanıcıların telefon rehberindeki kişileri arayabilmesini sağlıyor. Telefon operatörlerini devre dışı bırakan Viber, Skype’den farklı olarak kayıt işlemleriyle kullanıcıları uğraştırmıyor; bu sayede iPhone’a indirilen bu uygulama en hızlı şekilde kullanılabiliyor.

Viber uygulamasının kullanılabilmesi için her iki tarafta bu uygulamanın yüklü olması ve internet bağlantısının sağlanması gerekiyor. Normal telefon görüşmesine göre ses kalitesi de bir hayli iyi olan Viber’in arabirimi iPhone telefon rehberiyle birebir aynı. Bu nedenle uygulamanın kullanımı da oldukça kolay.

Kullanıcıların bu uygulamayı kullanırken dikkat etmesi gereken en önemli nokta ise internet kotası… Viber, doğrudan internet bağlantısını kullandığından, kullanıcılar kota aşımı nedeniyle operatöre ek ücret ödemek durumunda kalabilir. Bu nedenle internet kotanızın en az 1 GB olması oldukça önemli…

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir