Kiralık Sesli Sohbet Odanız Olsun İstermisiniz

Kiralık Sesli Sohbet Odanız Olsun İstermisiniz

Sesli Sohbet Sitemiz içinde kendinize ait oda sahibi olabilirsiniz. Sesli Chat Odanızı bir gün içinde teslim ediyoruz. Kendinize ait odanızın kurallarını, renklerini, arka planlarını siz belirliye bilirsiniz. İsterseniz oda girişine şifrede koyabilirsiniz ve kimsenin bilemiyeceği şifreyi sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşa bilirsiniz. Sizin odanızı hiç bir görevlimiz müdahale etmiyecektir kendi belirlemiş olduğunuz görevlileri başına koyabilirsiniz. Tanımış olduğumuz imkanlar ve fonksiyonlar çok cazip bunların bedeli sadece 50 TL’dir.
Eğerki sizlerinde kendi adınıza kiralık odalardan birine sahip olmak istiyorsanız lütfen sitemizin yönetici grubu adayındaki arkadaşlarımızla görüşme yapınız. İletişime geçemediğiniz durumlarda lütfen yukardaki iletişim bölümü sayfamızdan yararlana bilir ve msn’lerimizi ekliye bilirsiniz. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz ve sefalar getirdiniz diyor hayırlı olmasını temenni ediyorum…

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir