Kurtlar Vadisi-İsrail Geliyor

Kurtlar Vadisi-İsrail Geliyor

İsrail’in Kurtlar Vadisi’ne gösterdiği tepki, ters tepti. Kurtlar Vadisi’nin senaristi Bahadır Özdener, “Kurtlar Vadisi-İsrail filminin sinyallerini verdi…

İsrail’in Kurtlar Vadisi’ne gösterdiği tepki, ters tepti. Kurtlar Vadisi’nin senaristi Bahadır Özdener, “Daha da rahatsız olmaları için elimizden geleni yaparız. Gerekirse sinema filmi çekeriz” dedi.

İsrail Yönetimi’nin Türkiye’ye küstahça bir tavır takınmasında gerekçe gösterdiği Kurtlar Vadisi ekibinden çok ilginç bir karşılık geliyor.
Dizideki 1.5 dakikalık sahne ile İsrail’i çıldırtan Vadi ekibi, 120 dakikalık bir çılgınlağa hazırlanıyor: Kurtlar Vadisi Filistin beyaz perdeye aktarılacak…

Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaristi Bahadır Özdener, İsrail’in Türk Büykelçiye yaptığı küstah tavrı değerlendirdi. Özdener, “Böyle bir tepki vereceklerini bekliyorduk. Çünkü İsrail krizleri iyi yöneten bir ülke. Ama biz o sahneyi tepki versinler diye yapmadık. Şimdi yaşananları görünce yaptığımızın az bile olduğunu gördük.” dedi.

NTV’de Can Dündar’ın Canlı Gaste programına konuk olan Özdener , “Biz Kurtlar Vadisi Irak’ta da benzer bir tepki almıştık. Orada da organ kaçakçısı Yahudi bir doktor vardı. Bir Yahudi’nin organ kaçakçısı olarak canlandırılmasına çok yoğun tepki gösterdiler. Oysa daha birkaç ay önce bizzat Yahudi bir doktor israil’de Filistinlilerin organlarını nasıl çaldıklarını itiraf etti.” Şeklinde konuştu.

KURTLAR İSRAİL YÖNETİMİNİ ÇILDIRTACAK

Özdener İsrail yönetimini çıldırtacak bir projeyi de açıkladı: “Kurtlar Vadisi Filistin filmi çekeceğiz. Bir buçuk dakikaya tahammül edemeyenler bakalım 120 dakikaya nasıl tepki gösterecek.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir