Niran Ünsala Şok Suçlama

Niran Ünsala Şok Suçlama

Ünsal,eski eşi Oğuz Türküsev, ortak hasaplarındaki 200 bin TL’yi sahte imzayla kendi hesabına aktırdığını idda ediliyor…

Niran Ünsal, 4 yıl evli kaldıktan sonra şiddetli geçimsizlik nedeniyle geçtiğimiz günlerde boşandığı Oğuz Türküsev ile şimdi de ortak banka hesabı yüzünden davalık olacak. Oğuz Türküsev, gerçek adı Fatma Uludan olan Niran Ünsal’ın mutlu günlerinde birlikte açtıkları ortak banka hesabındaki 200 bin TL’yi sahte imzayla kendi hesabına geçirdiğini öne sürdü.

Bunun üzerine Türküsev bankaya ihtarname çekti. Hesabın birlikteliklerinin ilk döneminde açıldığını belirten Türküsev, “Fatma Uludan Türküsev- Oğuzhan Türküsev adına kayıtlı ortak hesabımızda 200 bin TL vardı. Çift imzayla para çekilebiliyordu. Sanırım, Niran hanım nasıl yaptıysa ortak hesabımızdaki parayı kendi kızlık soyadını taşıdığı Fatma Uludan Canevi hesabına aktarmış. Bunun üzerine bankaya ihtarname çektim.

Gelişmeleri bekliyorum. Gerekirse hukuki başvuruları da yapacağım. Ayrıca, geçen yıl başında kredi kullanarak aldığımız BMW marka 520d model otomobilin 2 bin 500 TL aylık kredisi de dört aydır ödenmiyor. Niran hanımın oturduğu eve sanırım icra gidecek” dedi…

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir