Nokia N9 Bomba Gibi Geliyor!

Nokia N9 Bomba Gibi Geliyor!

Nokia N9 gelmiş geçmiş en iyi oyun cebi olabilir! İşte N9’dan sızan yeni bilgiler…

Nokia N9, sızan bilgilerle yine gündeme geldi. İki Nokia blog’u yazarının Twitter’daki sohbeti, N9’la ilgili bazı ilginç detayları ortaya çıkardı ve telefonun yakında çıkacağı söylentilerine yol açtı.

Söylentilere göre Nokia N9, 4.2 inç OLED ekranın yanında 1.2GHz işlemci ve 1600mAh pile sahip olacak. Özel oyun motoru saniyede 190 poligon gösterebilecek, bu da N9’un piyasadaki tüm telefonların ve bazı oyun konsollarının oldukça önünde olacağını gösteriyor.

Telefonun 12MP Carl Zeiss Optics kamera ve 768 MB RAM’e sahip olması bekleniyor. Bu özellikler şimdilik söylenti olarak kalsa da gerçek olma ihtmali var. Dünya Mobil Kongresi’ne yaklaşırken Nokia’nın bir duyuru yapıp yapmayacağını hep beraber göreceğiz. Nokia’nın stratejisine baktığımızda ilk MeeGo cihazını 2011’in başlarında görebiliriz, ancak dördüncü çeyrekten önce elimize alma ihtimalimiz düşük.

Akşam

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir