Ogeday Girişken kimdir? Gönüllüler Takımı

Ogeday Girişken kimdir? Gönüllüler Takımı

Survivor gönüllüler takımında mücadele eden Ogeday Girişken yarışmalarda gösterdiği üst düzey performansı ile öne çıkıyor. Ogeday Girişken aynı zamanda Survivor büyük finalinin en iddialı isimleri arasında yer alıyor. Oyunlarda ki hırsı ve başarısı ile öne çıkan Ogeday Girişken hakkında bilinmeyenleri sizin için derledik.

Survivor gönüllüler takımının en iddialı isimleri arasında yer alan Ogeday Girişken yarışmalarda gösterdiği performansının yanı sıra yaşına rağmen olgun tavırları ile adada huzuru sağlamaya çalışan isim olarak öne çıkıyor. Son dönemde yanında yer aldığı Gökhan, Yiğit üçlüsünden Yiğitin adaya veda etmesi ile gruptaki boşluğu yeni yarışmacı Bulutlamı doldurucaklar büyük merak konusu… Peki Ogeday Girişken kimdir?

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken, 1992 yılında İstanbulda doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi BESYOda tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında lisanslı sporcu olan Ogeday, ülkemizi milli formayla temsil ediyor.

Litvanyada yapılan U-23 Dünya Kürek Şampiyonasında Milli takım adına mücadele eden kürekçi Ogeday Girişken şampiyonayı 8. sırada tamamladı.

Kürek sporu içine girince “bana en yakın sporun bu olduğunu anladım” diyen Girişken, karşılaştığı zorlulukları “Ellerimiz çok acıyordu, su topluyordu, nasır bağlıyordu. Vücudumuzda çalışmayan kaslar, bu spor ile çalışmaya başlayınca ilk başta yürüyemez hale geldik.” sözleriyle dile getirdi. Kamplardan ötürü sosyal hayatının minimize olduğunu söyleyen Girişken, kürek sporunda önemli olan “kuvvetli çekmek” değil, aynı zamanda balans, teknik ve mental desteğinin çok önemli olduğunu söyledi.

Ben aç kalmaktan korkmam, onlar benimle yarışmaktan korksun sözleriyle tanıtım videosunda dikkat çeken Girişkenin performansı, gönüllüler takımını etkileyecek durumda. Yaptığı spordan ötürü vücut kaslarını en iyi şekilde kullanabilen sporcu, yarışmadaki birçok kulvardaki performansı takımını iyi bir yere getirebilir.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir