ÖNCE AV, SONRA REKLAM MEVSİMİ

ÖNCE AV, SONRA REKLAM MEVSİMİ

10 Aralık’ta vizyona girecek ‘Av Mevsimi’nde birlikte oynayan Şener Şen ile Cem Yılmaz reklam filmi için aynı çatı altında buluşuyor. Şen, TTNET’in kampanyasında rol alacak

Cem Yılmaz, “Onunla oynamak büyük bir şeref” dediği usta aktör Şener Şen ile ikinci kez ‘aynı çatı’ altında buluştu. Şen “Av Mevsimi” filmindeki partneri Cem Yılmaz’ın 3 yıldır reklam yüzü olduğu Türk Telekom’un internet servis sağlayıcı şirketi TTNET’in kampanyasında rol alacak. Şen yıllardır pek çok reklam, dizi ve sinema filmi teklifi almasına rağmen seçici davranıyor ve gelen teklifleri kabul etmiyordu. Şen’in sadece bu yıl 8 ünlü şirketten reklam filmi teklifi aldığı ama fiyat bile konuşmadan reddettiği öğrenildi.

Şener Şen, 2.5 milyon TL alacak
Güvenmediği markanın tanıtımını yapmak istemediğini belirten Şen, tercihini Türk Telekom’dan gelen tekliften yana kullandı. Şen TTNET’in reklam filmi için yaklaşık 2.5 milyon TL’ye prensipte anlaştı. Bir yıl boyunca şirketin reklam filmlerinde oynamaya hazırlanan Şen’e eşlik etmesi için de Olgun Şimşek’e teklif götürüldü. Şen’in 10 Aralık’ta gösterime girecek Yavuz Turgul imzalı ‘Av Mevsimi’ndeki rol arkadaşı Cem Yılmaz’ın Türk Telekom ile reklam anlaşması ise 2012 yılının haziran ayında bitecek.
Yılmaz her yıl 2.5 milyon dolar aldığı şirketin reklamlarında yıllarca oynayabileceğini açıklamıştı. İkilinin oynadığı sinema filmi ise 10 Aralık’ta gösterime girecek. Merakla beklenen filmde Yılmaz ilk kez seyircinin karşısına sert ve deli dolu bir polis karakteriyle çıkacak.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir