Orbit Downloader 4.0.5 indir Download

Orbit Downloader 4.0.5 indir Download

Orbit Downloader 4.0.5 Gelişmiş ve Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Orbit Downloader dosya indirme programları ve yöneticilerinin evrimsel gelişimlerinde en ön sırada yer alan mükemmel bir hızlandırıcı programdır. İnternetten dosya indirirken kullanabileceğiniz ve bu alandaki en iyi programlardan birisi olan Orbit ile artık download işlemleriniz çok daha hızlı, kolay ve düzenli bir şekilde gerçekleşecek. Tamamen ücretsiz bir şekilde sosyal müzik sitelerinden müzik veya video indirebilirsiniz. YouTube, IMEEM, MySpace, Pandora ve daha bir çok siteden istediğiniz anda istediğiniz her türlü medya dosyasını Orbit Downloader ile kolaylıkla indirebilirsiniz.

Normalde kullanılan standart internet tarayıcısı indirme uygulamalarından çok daha hızlı bir şekilde dosya indirebilen Orbit’in Rapidshare.com desteği de bulunmaktadır. Bu sayede Rapidshare üzerinde Premium hesabınız var ise bu hesabınızı Orbit Downloader’a girerek tek tıklama ile rapid linklerinden istediğiniz dosyaları çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Program üstelik sadece Rapidshare linklerini değil daha bir çok dosya yükleme ve dosya paylaşım sitesi ile uyumludur.

Özellikler:

Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme: Orbit Downloader yeni nesil web indirme uygulamalarına bağlı olarak, müzik ve video indirme çözümü sunar. Medya, müzik, video, film, flash ayrıca YouTube, Yahoo!, MySpace ve Rapidshare gibi sitelerden dosya indirmelerini basitçe ve kolayca yapar.
İndirme hızı: Orbit Downloader P2P teknolojisini temel alarak hazırlanmıştır. Orbit Downloader basit mantıklı indirme hızlanlandırıcı sayesinde, dosya indirmelerini akıllıca parçalara böler. Orbit Downloader gelişmiş çok parçalı indirme özelliği ile indirmeleri yüksek kalitede gerçekleştirir. İndirme hızını 500% artırarak mükemmel bir hız sunar.
Küçük boyutlu ve sistem dostu: Orbit Downloader sistem kaynaklarını başarılı ve verimli olarak kullanacak şekilde hazırlanmıştır. 3 MB’dan daha az hafıza kullanımı ve %3 CPU kullanımı ile eklemeler ve yükleme paketleri dahil 2 MB’dan daha az yer kaplar.
Rapidshare indirme desteği: Orbit Downloader HTTPS ve HTTP post yöntemini destekler. Böylece dosya yükleme ve dosya paylaşma sitesi olan Rapidshare.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz indirme işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapar. Rapidshare dışında daha bir çok paylaşım sitesi ile de uyumlu çalışabilmektedir. Tüm listeyi görmek için buraya tıklayınız.
Internet Explorer, Firefox, Opera Desteği: Orbit Downloader popüler internet tarayıcıları olan Internet Explorer, FireFox ve Opera yazılımlarını destekler. Ve bu yazılımlar ile uyumlu olarak çalışır.
Metalink indirme desteği: Orbit Downloader Metalink indirme desteği ile son derece hızlı download işlemleri gerçekleştirme olanağı sağlar.
HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği: HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS ve RTMP yöntemleri desteği sayesinde tek bir tıklama ile uzak sunucudan dosyaları indirebilirsiniz.
Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği: Orbit Downloader ile istediğiniz proxy sunucuyu kullanabilirsiniz. Orbit Downloader HTTPS, HTTP ve SOCKS5 yöntemlerini ile çalışabilmektedir.
İndirme işlemlerini durdurmak ve devam etmek: Orbit Downloader dosya indirme işlemlerinize devam etme ve durdurma desteğini sunar. Böylece indirme işlemlerinizi tekrar ilk baştan başlatmanıza gerek kalmaz. Tamamlanmamış indirmeleriniz kesildiğinde daha sonradan bu işlemlere kaldığınız yerden çok basit bir şekilde devam edebilirsiniz.
Genel indirme yönetimi: Orbit Downloader basit yapısı ve kolay kullanımı ile ayarlarını rahatlıkla yapabileceğiniz ve sağladığı seçenekleri ile dosya indirme işlemlerini ve dosyalarınızı pratik bir şekilde yönetebileceğiniz işlevsel bir programdır.
Orbit Downloader’ın en belirgin özelliği hiç kuşkusuz “GetIt” düğmesidir. İnternet tarayıcınızdaki her türlü resim, müzik veya video’nun üstünde bu düğme çıkar ve indirme işlemine başlamanız için gerçekten büyük kolaylık sağlar. Bu butona bastıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit: Açılacak olan “GrabIt++” penceresinde (aktif indirme işlemleri penceresi) seçtiğiniz dosyanın görüntülenmesinden sonra “Download/Yükle” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Orbit Downloader dosya indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz güzel, ücretsiz, reklamsız, hızlı ve kullanımı kolay bir programdır.

En son versiyonda e-posta ve forumlardaki indirme linklerini yönetme özelliği programa eklenmiştir. Ayrıca internet tarayıcıları ile uyum geliştirilmiş bulumaktadır.

Dosya Boyutu: 4,00 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir