ÖSYM duyurdu! 2017 ÖSYS kılavuzunda güncelleme

ÖSYM duyurdu! 2017 ÖSYS kılavuzunda güncelleme

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinden, ÖSYS Kılavuzundaki bir duyuru metninin güncellendiği ve adaylarının güncellenmiş kılavuzu esas almaları gerektiği bildirildi.

ANKARA (AA) – Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinden (ÖSYM), 2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Kılavuzundaki bir duyuruda güncelleme yapıldığı bildirildi.

ÖSYMden yapılan yazılı açıklamada, Milli Savunma Bakanlığının talebi doğrultusunda; ÖSYS Kılavuzunda yer alan Milli Savunma Üniversitesi Kara, Deniz ve Hava Harp Okullarına Girmek İsteyen Adayların Dikkatine başlıklı duyuru metninde güncelleme yapılarak, güncellenmiş duyuru metnine 2017-ÖSYS Sistem Kılavuzunda yer verildiği kaydedildi.

2017-ÖSYS Sistem Kılavuzunun güncellenmiş haline ÖSYMnin internet sitesi üzerinden erişilebileceği ve ÖSYS adaylarının 16 Şubat 2017 tarihli güncellenmiş kılavuzu esas almaları gerektiği belirtildi.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir