Sadin Bakır kimdir? Survivor Gönüllüler

Sadin Bakır kimdir? Survivor Gönüllüler

Survivor gönüllüler takımına ilk eleme konseyinin ardından katılan Sadin Bakır son olarak baba olduğu haberini aldığı anda yaşadığı duygu dolu anlar ile gündeme gelmişti. Sadin Bakır adada Erdi Ünvere olan yakınlığı ile biliniyor. Peki Sadin Bakır kimdir?

Sadin Bakır, Survivor gönüllüler takımı için mücadele ediyor. Yarışmalarda gösterdiği performansla adaya çok kısa sürede adapte olan Sadin Bakır eleme potasına girmesine rağmen şu ana kadar yarışmada kalmayı başardı. Peki Sadin Bakır kimdir?

SADİN BAKIR KİMDİR?

Sadin Bakır, 1986da Amasyada doğdu. Aslen Gazianteplidir. Gaziantep Üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden mezun. Çocukluğundan itibaren güreş sporuyla ilgilenmektedir. Sadin Bakır, güreşin hayatındaki yerini güreş benim için dedelerimden kalan bir mirastır şeklinde anlatmaktadır.

2002 yılında Ukraynada yapılan yıldızlar Greco Romen güreş Avrupa şampiyonasında Türkiyeye bir altın madalya kazanıran Sadin Bakır, 2005 yılında Litvanyada yapılan gençler dünya güreş şampiyonasında da bronz madalya almıştır. 8 yıldır beden eğitimi öğretmenliği yapan Bakır, İBB Spor Kulübünde antrenörlük yapmaktadır. Sadin Bakır, aktif spor hayatına yağlı pehlivan gurescisi olarak devam ettirmektedir.

Sadin Bakır, Survivora katılma amacını: Çünkü hayatım boyunca zor ve Çetin şartlarda mücadele ettim ve bu yarismaninda bana uygun oldugunu düşünerek katılmak istedim. Yeteneklerimi sergileyip basarilarima bir yenisini daha eklemek istiyorum.şeklinde anlatmıştır.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir