Safari 5.0.3 İndir Download

Safari 5.0.3 İndir Download

Safari 5.0.3

Basit ve şık arayüzü ile Safari internet gezintileriniz sırasında sizin önünüzden çekiliyor ve en eğlenceli ve en hızlı internet deneyimini kendinizi güvende hissederek yapabilmenizi sağlıyor. Apple’ın Mac OS X işletim sistemleri için ürettiği, hız ve güvenlik konusunda çok iddialı olduğu bu program Windows işletim sistemleri için geliştirilmeye devam ediyor.
Hızlı performans, şık ve basit arayüz, kolay kullanım, sık kullanılanlar, pop-up bloklama, içerik arama, sekmeli gezinti, entegre RSS desteği, SnapBack özelliği, otomatik form doldurma, yeniden boyutlandırılabilir text boşlukları, gizli ve özel gezinti gibi birçok özellik ve gelişmiş güvenlik seçenekleri ile Safari artık Windows kullanıcıları için de büyük bir alternatif olarak karşımızda.

Safari 5, sahip olduğu Nitro JavaScript motoru teknolojisi ile JavaScript sonuçlarını eski Safari sürümlerine göre 4.5 kat daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek internet deneyiminizi çok daha hızlı bir hale getirmiş bulunuyor. Ayrıca Firefox 3’ten 4 ve Internet Explorer 8’den de tam olarak 6 kat daha hızlı bir şekilde JavaScript çalıştırabilen bu program HTML yüklemelerini ise Firefox 3’ten 3 kat daha hızlı gerçekleştirmektedir.

HTML 5 çevrimdışı desteği, Acid 3 testinden tam not gibi birçok yenilik ve özellik ile donatılmış olan Apple Safari, internet deneyiminizi güvenli ve hızlı bir hale getirmeye hazır
Dil: İngilizce
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
Dosya Boyutu: 34,60 MB
Lisans: Ücretsiz

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir