Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat Siteleri

Sesli chat siteleri günümüzde o kadar çoğaldı ki, geçen zaman zarfında, binlerce site açlıp kapandı. dünya genelinde en fazla sesli chat sitesi ülkemizde bulunmaktadır.

Burdada kısaca söz etmek gerekirse Bu işe yeni giriyorsanız, öncelikle kabarık bir cüzdanınızın olmasını kesinlikle öneriyorum. Benim sokağa atacak param çok, 3 sene 5 sene gerekirse beklerim, insanların bilinç altında sitemin yer etmesini sonuna kadar beklerim, diyorsanız hiç durmayın. Hemen bir site açın ve keyfinize bakmaya devam edin. Bu keyif bir süre sonra sizi çok stresli bir ortamın içine ne yazık ki sürükleyecektir. Demedi demeyin, ama denemeden de hiç bir şeyi göremezsiniz.

Sizinde takip ettiğiniz gibi sesli chat sitelerinin arasına hergün bir çok site eklenmektedir. Umarım yeni açılan siteler en kısa zamanda başaraılı olurlar. Tabiki bunun için çalışmak, rakip siteleri iyi analiz etmek ve bilgi gerektirir. Sesli chat sitesi kurmak istiyen arkadaşlarımıza yardımcı olabilir, Türkiyenin en iyi ve en kullanışlı profesyonel yönetim panelleri’ni sitenize kurabiliriz. Bunun için lütfen iletisim bölümüne e-mail adreseniz ile birlikte bizlere ulaşın. Unutmayınki kaliteli hizmet sizi ve sitenizi güzel yerlere getirir. Günümüzde birçok panelci bulunmaktadır. Lütfen sesli chat sitesi açmayı düşünen arkaşalarımız, bu kişilerin vermiş oldukları ucuz fiatlara aldanmayıp iyice analiz yaptıktan sonra site açmaya karar versinler.

Sesli chat siteleri hakkında yazdıklarımız tamamen gerçektir. Su ortamda açıkcası sesli chat sitesi açmayı düşünen arkadaşlara hiç ama hiç bu işe bulaşmasını tavsiye etmiyorum. Hem paranıza, hemde zaman kaybınıza yazık olacağını düşünüyorum. Bazıları içinden hadi canım sende diyebilir. Deneyin ve görün. Yeni açılan siteleri mercek altına aldığımız zaman en fazla bir kaç ay açık kaldıklarını etüt ediyoruz. bunun sebebleri arasında; tekil ziyaretçi oranlarının çok düşük olması, ve sesli chat siteleri’nin günden güne giderek artam maliyet tablosu. yinede karar sizin.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir