Sesli Sohbet, Sesli Chat Yardım

Sesli Sohbet, Sesli Chat Yardım

Sesli Sohbet, Sesli Chat Yardım: Siteye ilk Girişte yüklemeniz gereken Activex Yazılımın Bilgisayarınıza eksik ya da yanlıs bir şekilde yüklemiş olabilirsiniz. Bunu buraya tıklayarak bilgisayarınıza indireceğiniz dosyayı kurup bilgisayarınızı yeniden başlatarak düzeltebilirsiniz.

Kullandığınız Antivirüs Programı SpeakyChat’i virüs zannedip sizin Sesli Chat Odalarına bağlanmanızı engelliyor olabilir. Nod32 antivirüs sisteminde bunu düzeltmek mümkün olmayabilir ancak Kaspersky antivirüs kullanıcıları için küçük bir ayar yapıp bilgisayarınızı yeniden başlatarak görüntülü sohbet kanallarımıza sorunsuz bağlanmayı sağlayabilirsiniz. Kaspersky ayarlarını nasıl yapacağınıza dair resimli anlatım için buraya tıklayın.

Kullandığınız browster ”tarayıcı” ile alakalı olabilir. SpeakyChat, sadece Microsoft Internet Explorer ile çalışan bir yazılımdır. Başka bir browster ”Mozilla, opera, safari, vs.” kullanıyorsanız sohbet odalarımıza bağlanamazsınız. Bunu açmış olduğunuz browsteri kapatıp internet explorer açıp siteye giriş yaparak düzeltebilirsiniz.

Tarayıcınız activex denetimini çalıştırmaya izin vermiyor olabilir. Bunu internet explorer ayarlarınızdan güvenlik ayarlarından düzenleyebilirsiniz.

Siteye girişiniz engellenmiş olabilir. Bunun sebebi sohbet odalarımızda göstermiş olduğunuz olumsuz tavırlar ”argo konuşma, hakaret, siyaset, reklam ya da diğer oda kurallarına uymamak” olabilir ya da site yetkilileri tarafından yanlışlıkla banlanmış olabilirsiniz. ”Yetkili arkadaşımız site kurallarına aykırı tavır sergilemiş olan birini siteden uzaklaştırana kadar siteden çıkmış olması, bu arada engelleme komutunun yanlışlıkla size kullanılması sonucunda yaşanabilir.” Bizler bu son durumu göz önünde bulundurarak haftada bir kere tüm engellemeleri kaldırmaktayız. Server çalışması. Bu durumun sizinle alakası yoktur. SpeakyChat sunucusunda güncelleme yapılmasından sonra sunucu kendini yeniden başlatır. Bu yeniden başlatma sonucu sohbet odalarımıza erişim kısa bir süre kapalı kalır. Sizin yapmanız gereken sadece kısa bir süre bekleyip yeniden bağlanmayı denemektir

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir