Tam Para 1.0 İndir Download

Tam Para 1.0 İndir Download

Tam Para 1.0 Bilgi Yarışması Oyunu

Tam Para oyunu, zeka oyunları arasında yer alan yepyeni bir masaüstü oyunu. Toplamda 8 kademeden, onlarca kategori ve yüzlerce sorudan oluşan oyunda bilgisine güvenen, risk almayı seven kazanacak. Oyunu internet bağlantısına gerek duymadan bilgisayarınızda istediğiniz zaman oynayabilir, güncellenen sürümünü indirerek geliştirilen soru bankasına ulaşabilirsiniz.
Tam Para oyunu sade, reklamsız arayüzüyle kolay oynanabilirlik sağlayan bir zeka oyunu. Oyuna başladıktan sonra hep aynı kategorilerin ve soruların gelmemesi için önlemler alınmış. Her kademe de farklı 2 kategori gelmekte ve seçtiğiniz kategoriyle alakalı onlarca sorudan sadece birini cevaplamalısınız. Doğru cevabı verdiğiniz bilgi ekranı gelecek ve bir sonraki kademeye geçeceksiniz. Tek yapmanız gereken sol üst köşede bulunan süre bitmeden, paranızı doğru bulduğunuz cevaba koymak. Ardında ‘Onayla’ butonuna basarak cevabınızı onaylamalısınız. Soru bankası geliştirilmiş V2 versiyonu yayınlandığında sitemizde bulabilirsiniz. Tam Para oyunun’da başarılar dileriz.

Önemli! Tam Para oyununu masaüstünüzde sorunsuz çalıştırmak için Adobe Flash Player yüklemeniz gerekmektedir. Flash Player’ın bilgisayarınızda kurulu olup olmadığı oyun açılmadan önce kontrol edilecek eğer kurulu değil ise otomatik yükleme başlayacaktır
Dil: Türkçe
Dosya Boyutu: 3,72 MB
Lisans: Ücretsiz
Platform: Windows (Tümü)
Uninstall Seçeneği? Hayır
Limit: Yok

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir