Ana Sayfa Genel Haberler Bodrum Masalı 1. bölüm fragmanları heyecanlandırdı

Bodrum Masalı 1. bölüm fragmanları heyecanlandırdı

0
0

Bodrum Masalı 1. bölüm fragmanları heyecanlandırdı Kanal D ekranında yayınlanmaya başlayacak olan Bodrum Masalı 1. bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan Bodrum Masalı 1. bölüm fragmanları şimdiden izleyenleri meraklandırdı. Başrollerinde birçok ünlü ismin yer aldığı Bodrum Masalı 1. bölü fragmanları ve merak edilen tüm detayları haberimizde

1. bölüm fragmanları yayınlanan Bodrum Masalı dizisi için heyecan dorukta! Kanal D ekranında yakında başlayacak olan Bodrum Masalı dizisi bünyesinde birçok ünlü oyuncuyu barındırıyor. Yayınlanan ilk bölüm fragmanları ile büyük beğeni toplayan Bodrum Masalı dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Yapımcılığını TMC yapımın üstlendiği başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı 1. bölümü ile Yakında Kanal D ekranında…

BODRUM MASALI GENEL HİKAYE

Evren Ergüven pek çok büyük otele sahip, çok varlıklı ve hırslı bir adamdır. Bu hırsına yenik düşerek, yüksek risk taşıyan bir yatırım yapar ve neredeyse bir gecede iflas ederek tüm mal varlığını yitirir. Bu iflas sadece kendisini değil, yürüttüğü hayır işleriyle bilinen karısı Yıldız’ı ve varlıklı yaşama alışmış olan çocukları Ateş ve Su’yu da etkiler.

BODRUM MASALI 1. BÖLÜM 4. FRAGMANI


Ailenin elinde kalan tek mal varlığı, Bodrum’da bulunan ve yarı yarıya ortak oldukları bir mütevazı oteldir artık. Yıldız’ın babası ölürken oteli kızının yanı sıra, zamanında Evren ile birlikte çalışmış ama onun aksine oteli hiç terk etmemiş olan Faryalı’ya bırakmıştır.

Ergüven ailesi, lüks yaşamlarını geride bırakarak, normalde yazları tatile gittikleri Bodrum’a, bu kez hayata yeniden başlamak üzere giderler. Bu değişiklik en çok süper zenginlerin gittiği bir lisede son sınıfta okuyan yüzücü Ateş’i ve aynı lisenin güzel sanatlar kısmında keman bölümünde öğrenci olan Su’yu etkiler. İki genç alıştıkları çevreden uzaklaşmakla kalmaz, aşklarını da kaybettiklerini düşünürler. Ateş ve Su, aşkın paradan üstün olduğunu anlamaları için uzun ve sancılı bir yola çıkarlar. Burada yeni dostluklar da kurarlar. Faryalı’nın erkek kardeşi Kelebek ve çocukluğundan beri hayat kavgası vermeye alışmış olan Aslı, Bodrum’da tanıştıkları ilk gençlerdir. Zaman zaman çatışsalar da Ateş ve Su mücadelenin ne demek olduğunu Kelebek ve Aslı ile keşfeder.

BODRUM MASALI 1. BÖLÜM 5. FRAGMANI

Evren, Yıldız ve Faryalı geçmişle yüzleşir, otel mücadelesinde taraf olurlar. Evren’in metresi Gözde ile kısa yoldan yeniden zengin olmak için çevirdiği oyunların karşısına, Yıldız’ın vefalı karakteri ve Faryalı’nın zaaflarından kurtulmak için verdiği mücadele dikilir.

Bodrum insanları, esnafı, zengini, fakiri ile Ergüven ailesine yeniden hayata tutunma şansı verir… Hayat onları, Bodrum’un hiç bilmedikleri tarafından sınayacaktır.

Bodrum Masalı karakterlerini tanıyalım!

Kanal Dnin yakında başlayacak dizisi Bodrum Masalı, güçlü senaryosu ve zengin oyuncu kadrosuyla yeni favoriniz olmaya aday. Gelin hep birlikte, dizinin karakterlerini tanıyalım!

Faryalı – Timuçin Esen

Kelebek’in ağabeyi. 8 yıl önceki kazadan beri kardeşine babalık da yapıyor. Lisenin ardından çalışmaya başladığı, şimdi patronu olduğu otel için Bodrum’a gelen Evren ve Yıldız, onun canını sıkacak.

Yıldız – Şevval Sam

Yardımsever ve vicdani değerleri yüksek bir kadın. Çocukları ile arası çok iyi. Karakterindeki falsoları bilse de kocası Evren’i seviyor. Yıllar sonra Bodrum’da o otele dönmek, Yıldız için hayatında ilk kez çalışmak, para kazanmak demek. Üstelik eski sevgilisi Faryalı ile dip dibe…

Evren – Murat Aygen

Oteller zinciri sahibiyken yanlış yatırımlar nedeniyle neredeyse her şeyini birkaç gün içinde kaybeder. Çevresindeki herkes onu çok çalışkan olarak bilmektedir.

Ateş – Alperen Duymaz

Adı gibi bir delikanlı, çapkın, kolay sinirlenen, otomobillere meraklı bir yüzücü. Kızlar Ateş’e bayılıyor, o da bunun farkında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz