Bodrum Masalı dizisi ne zaman yayınlanacak?

Bodrum Masalı dizisi ne zaman yayınlanacak? Kanal D ekranlarında izleyicinin karşısına çıkmayı planlayan Bodrum Masalı dizisi ne zaman başlayacak? İzleyicilerin merakla beklediği dizi Bodrum Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler rol alıyor. İşte tüm ayrıntılarıyla Bodrum Masalı.

Yaz sezonunda ekranlara gelmesi planlanan Bodrum Masalı bir çok ünlü isimle anlaşmaya vardı. Zengin oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran Bodrum Masalında Şevval Sam ve Hilmicem İntepe gibi isimlerin rol alması bekleniyor. İşte merak edilen tüm soruların yanıtları ve Bodrum Masalı dizisinin detayları.

Başrollerinde Şevvam Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe gibi isimlere rol veren Bodrum Masalı dizisi başarılı oyuncular ile anlaşmaya devam ediyor. Yaz aylarında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı dizisinin yapımcılığını TMC Film üstleniyor. İşte Bodrum Masalının tüm detayları.

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, başrollerinde Şevvam Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmi Cem, Dilan Deniz çiçek’in yer aldığı Bodrum Masalı yaz aylarında izleyici ile buluşacak. Merakla beklenen dizinin kadrosuna son olarak ‘Gönül İşleri’ dizisinde izlediğimiz Timuçin Esen de dahil oldu. Dizi, babalarının iflas etmesiyle hayatları alt üst olan bir ailenin yeni hayatına adapte olmasını konu ediniyor.timuçin esen

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, TMC Film’in yeni yaz dizisi başrollerini Şevval Sam, Murat Aygen, Hilmicem İntepe ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaşacağı Bodrum Masalı dizisinin çekimleri sürüyor. Haziran ayında seyirci karşısına çıkacak olan yeni gençlik dizisinin setinden ilk kareler sosyal medyada yayınlandı.

Bodrum Masalı dizisine yepyeni bir isim daha dahil oldu. Son olarak Tatlı Küçük Yalancılar ve Acı Aşk dizilerinde rol alan Alperen Duymaz dizinin kadrosuna katılan isim oldu.? Bodrum Masalı yakında Kanal D’de.?Alperen Duymaz

Bodrum Masalı dizisinin çekimleri de tüm hızıyla sürüyor.Kanal D, yaz dizisi olan Meleklerin Aşkı‘ndan sonra şimdi de Bodrum Lisesi dizisinin hazırlarını yapıyor.

Şevval Sam, setlere geri dönüyor. Ünlü sanatçı, Kanal D’nin bu yaz ekrana gelecek “Bodrum Lisesi” adlı gençlik dizisinde başrolü üstlenecek. Kanal D’nin 2016 yaz aylarında yayınlayacağı yeni dizisi Bodrum Masalı‘nin başrol oyuncuları belli oldu. Miss Turkey 2014 ikincisi Dilan Çiçek Deniz, çekimleri mart ayının ilk haftası başlayacak dizide Hilmi Cem İntepe ile kamera karşısına geçecek. Dizinin yapımcılığını ise son dönemde ‘Aramızda Kalsın’, ‘Gönül İşleri’ ve ‘Acı Aşk’ gibi işlerde imzası bulunan TMC üstlenecek. Bodrum’da geçecek bir gençlik hikayesini konu alacak yapım yaz aylarında yayına girecek. Bodrum Masalı‘nın ilk bölümüyle Haziran ayında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme