Bol Yıldızlı El Royalede Zor Zamanlardan Yeni Poster

El Royalee Zor Zamanlar 12 Ekimde sinemalarımıza konuk olacak.

Bol yıldızlı kadrosuyla merak uyandıran gizem ve gerilim filmi “El Royalede Zor Zamanlar”ın yeni posteri görücüye çıktı.

Filmin oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreninin Thoru olarak tanıdığımız Chris Hemsworth, Oscar ve Altın Küre ödüllü usta oyuncu Jeff Bridges, bu yıl “Dul Kadınlar” filminde izleyeceğimiz Cynthia Erivo, “Fifty Shades” serisinin yıldızı Dakota Johnson, “Mad Men”in 2 Altın Küre ödüllü başrolü Jon Hamm, Cailee Spaeny, Lewis Pullman ve “Parks and Recreation” ile tanınan Nick Offerman gibi isimler yer alıyor. 2012 yılında “Dehşet Kapanı” ile büyük sükse yapan Drew Goddard filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor.

Karanlık geçmişleri olan yedi yabancı farklı yerlerden, farklı hikayelerle yola çıkmışlardır. 1960larda hepsi Tahoe Gölündeki yıkık bir otel olan El Royale otelinde bir araya gelirler. Hepsinin birbirinden sakladıkları ve geçmişe gömmeye çalıştıkları önemli sırları vardır. Bu gece her şeyin sonudur ve onların geçmişleriyle yüzleşip kendilerini kurtarabilmeleri için son bir şansları vardır. Geçmişin acı verici yaralarına rağmen bunu yapabilecekler midir?

El Royalede Zor Zamanların ülkemizde 12 Ekim tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir