Börü 1. bölüm bu akşam İşte nefes kesen fragman

Börü bu akşam başlıyor. Toplamda 6 bölümden oluşacak olan Börü her hafta 1 saatlik bölümler ile ekrana gelecek. Nefes kesen konu seçimi ve güçlü kadrosu ile Börü izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatacak.

Bölüm 1 Bazen Canavarlar Kazanır Fragmanı

BÖRÜNÜN ÖYKÜSÜ, 2014 SENESİ SONBAHARINDA DİYARBAKIRDA BAŞLIYOR

6 Bölümlük, her biri 1 saatlik, televizyonda sinema çıtası yaratacak Börü Serisi, Çarşamba ilk bölümü ” Bazen Canavarlar Kazanır” ile Star ekranlarında başlıyor!

DAĞ film serisine imza atan Alper Çağlar/Çağlararts ile Doruk Acar/Insignia ortaklığının, Star Yapım ile yeni ortaklığıyla hayata geçecek olan BÖRÜ ekrana yeni bir soluk getiriyor.

BÖRÜnün oyuncu kadrosunda, izleyicinin DAĞ film serisinden tanıdığı pek çok isim var. Aralarında, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ozan Ağaç, Bedii Akın, Gürol Tonbul, Tan Altay, Melis Hacic gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekatın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin üyelerine hayat verecek. Deneyimli oyuncu Mesut Akusta ise Özel Harekatın kurucuları arasında yer alan en önemli karakterlerden birini canlandıracak.

1. Bölüm Konusu:

Polis Özel Harekatın en seçkin taarruz timlerinden biri olan 34 50 telsiz kodlu BÖRÜnün öyküsü 2014 senesi sonbaharında Diyarbakırda başlıyor. Efkarlarıyla, kahramanlıklarıyla ve vatan uğruna perişan etmeye hazır yaşamlarıyla BÖRÜ, kendi dertlerine rağmen asla pes etmeyenlerin öyküsü. Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiyenin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, BÖRÜ ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.

Yayın Günü: 28 Şubat Çarşamba
Yayın Saat: 20:00

BÖRÜ BÖLÜM 1 ÖN İZLEME

Tarih: 28 Şubat 2018 — 13:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi