Boşanmalar ilk kez dizi oluyor

Her evliliğin ikinci bir şansı hak ettiği ve telafisi varsa boşanmanın bir kez daha düşünülmesi gerektiği fikriyle çekilen dizi, Böyle başladı sizin hikâyeniz ama böyle bitmesin sloganıyla ekrana gelecek.

MİLLİYET TV DERGİSİ

İlk filmi Mommo ile büyük ses getiren yönetmen Atalay Taşdikenin yapımcılığını üstlendiği Arabulucu dizisi yenilenen ismi ve kadrosuyla seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin ismi Böyle Bitmesin olarak değiştirildi. Projenin ilk açıklanan kadrosunda Şebnem Bozoklu, Cemal Toktaş ve Gonca Vuslateri vardı. Ancak Vuslateri çekimler ertelenince başka bir projeyle anlaştı. Yapım şirketi At Film de bunun üzerine Öyle Bir Geçer Zaman Kinin ardından Seni Bana Yazmışlar isimli yazlık dizide başrol oynayan Yeliz Kuvancı ile el sıkıştı. Kısa sürede geniş bir hayran kitlesine kavuşan Kuvancı, böylece yaklaşık 1 yıl sonra ekrana dönmüş olacak. Dizi ağustos sonuna kalınca da bu kez Şebnem Bozoklu da ekipten ayrıldı. Bozoklunun yerine Zeki Demirkubuzun Kıskanmak filmiyle Altın Portakl Film Festivalinde En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü kazanan Nergis Öztürkle anlaşma yapıldı.

Her hafta farklı konu
Her evliliğin ikinci bir şansı hak ettiği ve telafisi varsa boşanmanın bir kez daha düşünülmesi gerektiği fikriyle çekilen dizi, Böyle başladı sizin hikâyeniz ama böyle bitmesin sloganıyla ekrana gelecek. Emre Kabakuşakın yönetmen koltuğunda oturduğu, Necati Şahinin ise senaryosunu kaleme aldığı dizinin TRT 1 ekranında dönen dramatik tanıtımı da büyük ilgi görüyor. Özellikle son yıllarda hızla artan boşanma konusu böylece ilk kez bir TV dizisine konu olacak. Böyle Bitmesin, boşanmalar konusuna farklı bir yönden bakacak. Dizinin her hafta değişen hikâye örgüsüne ana karakterlerin kendi içindeki hikâyeleri de eklenecek. Atalay Taşdiken dizinin bir sosyal sorumluluk projesi olmadığının altını çizdi ve Koca dövüyor ve aldatıyorsa Onu boşamayın demeyeceğiz. Daha çok izleyici vicdanında Bunların meselesi hallolur dedirtebileceğimiz konuları ekrana taşıyacağız. Boşanmalar konusunda geldiğimiz nokta artık içler acısı.. Bizim çıkış noktamız bu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi