Camdaki Kız

Camdaki Kız 58. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Camdaki Kız 58. Bölüm Fragmanı izle Camdaki Kız Son Bölüm Fragmanı seyret Camdaki Kız 58. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Camdaki Kız 57. Bölüm özeti: Hayri Nalan’dan karar vermesini istiyor.
Emir’in şirkete ortak olmasından başta Selen ve Levent olmak üzere tüm aile rahatsız olur ve itiraz eder ancak Rafet kararından dönmez. Sedat’ın Nalan’la bebek yapacakları açıklamasını televizyondan izleyen Cana deliye döner ve Sedat’a son bir şans verir. Sedat bu isteği yerine getiremezse her şeyi Nalan’a anlatacaktır. Hayri ise Nalan’dan artık net bir karar vermesini ister.

Sedat’ın Nalan’la bebek yapacakları açıklamasını televizyondan izleyen Cana deliye döner ve Sedat’a son bir şans verir. Camdaki Kız yeni bölümü ile perşembe akşamı 20.00’de Kanal D’de.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle Perşembe akşamı 20.00’de Kanal D’de.

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız, 56’ncı bölümüyle AB kategorisinde 6,37 reyting ve 18,79 izlenme payı, 20+ ABC1 kategorisinde 7,16 reyting ve 18,19 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan 56’ncı bölümü heyecan dolu anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu. Dizi; her üç kategoride de perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

Camdaki Kız’ın 10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan 56’ncı bölümünde; Hayri’nin eski evine gittiği için Nalan’ı Hayri’nin evinde bulamayan Selen şüphelerini ispatlayamadı. Feride, Metin’le yüzyüze görüşerek bir daha karşılarına çıkmaması için uyardı. Gülcihan’ın eve dönüşü Sedat, Muzo ve Selen’i çok sevindirdi. Feride’nin Sedat’la Nalan’ı gönderdiği yemek Hayri’nin Nalan’la planlarını iptal edince Hayri bu duruma çok bozuldu. Nalan; Hayri’nin gönlünü almak için onu öpünce ikili yine yakalandı.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her perşembe Kanal D’de

Camdaki Kız Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Camdaki Kız 58 Bölüm Fragmanı

Diğer Fragmanlar: Aldatmak 10 Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir