Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 90. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 28 Ekim Özeti

Can Yoldaşım 90. Bölüm Fragmanı izle

Can Yoldaşım 89. Bölüm özeti Can Yoldaşımda bugün Emilynin hamile oluşu, Santosu şok eder. Santos, Emilynin erkek arkadaşının oğlu Mohit olduğunu öğrenecek mi?

89. Bölüm

Santos, Mina’nın bebek töreni için alışverişe çıkar. Sandiya ile sokakta yürürken birinin bayıldığını gören Santos bayılan kişiye yardım etmek ister. Sandiya bayılanın arkadaşı Emily olduğunu görünce onu evine götürür. Eve gelen doktor Emily’nin hamile olduğunu söyleyince herkes şok olur. Emily’nin erkek arkadaşının kim olduğunu merak eden Sandiya Mohitten şüphelenir. Santos ise Emily’nin büyük bir hata içinde olduğunu düşünür. Santos, Mohit’in yaptıklarını öğrenecek mi?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00 da Kanal 7 de

SANDİYA VE SURAJ IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7 DE

Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00 da Kanal 7 de

Can Yoldaşım 90. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir