Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 98. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 5 Kasım özeti Video

Can Yoldaşım 98. Bölüm Fragmanı izle Can Yoldaşım 98. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 5 Kasım özeti Video

Can Yoldaşım 97. Bölüm özeti Bavarlar, Suraj ve Mohitin saklandığı yeri bulur. Onların etrafını alevlerle çeviren Bavarlar kaçmalarını engellemek için tüm adamlarıyla kapıda bekler. Dumandan etkilenen Suraj, Mohit ve Emily mecburen dışarı çıkmak zorunda kalır. Galip geldiğini düşünen Bavarlar, onları yakalamak üzereyken kendi torununun da içeride arkadaşlarıyla oyun oynadığını ve alevlerin arasında mahsur kaldığını fark eder. Sandiya ise ailesiyle birlikte onların yanına gider. Sandiya çocukları kurtarmayı başarabilecek mi?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00 da Kanal 7 de

SANDİYA VE SURAJIN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7DE

Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Surajın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraja uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiyayı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Can Yoldaşım 98. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir