Canan 11. Bölüm izle

Canan 11. Bölüm izle Canan 11. Bölüm Fragmanı izle Canan 11. Bölüm izle Canan Son Bölüm izle

Canan 11. Bölüm özeti ve fragmanı
Canan dizisinin 11. Bölüm özeti Fox Tv web sitesinde şu şekilde yer aldı: Selim ve Canan bir yol ayrımına gelmiştir. Selim, sevdiği kadının intikamını mı yoksa kızınımı seçeceğinden emin olmak ister. Renknaz ve yeğeninin iplerini elinde tutmak için Elif’i kullanmaktadır. Selim’i tehdit eder. Canan’ın gerçekleri öğrenmemesi için elinden geleni yapacaktır. Gerekirse Elif’e evlatlık olduğunu söyleyecektir. Selim köşeye sıkışmıştır. Elif’in bu kanlı savaşın ortasında kalmasından rahatsızdır. Bedia annesine söylediklerine pişman olmuştur. Şehri terk etmek üzere olan annesini son bir kez görmek istemektedir. Arabasına atlayıp peşine düşer. Bu yolculuk onu kardeşi ve babasıyla karşı karşıya getirecektir. düğümler bir bnir çözülmektedir. Sırlar ortaya dökülmektedir. Artık, herkez için hayat daha da zorlaşacaktır… FOX TV’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi bu bölümün ardında da oldukça konuşulacağa benziyor.
Canan dizisinin 11. Bölüm özeti Fox Tv web sitesinde şu şekilde yer aldı:

Selim ve Canan bir yol ayrımına gelmiştir. Selim, sevdiği kadının intikamını mı yoksa kızınımı seçeceğinden emin olmak ister. Renknaz ve yeğeninin iplerini elinde tutmak için Elif’i kullanmaktadır. Selim’i tehdit eder.

Canan’ın gerçekleri öğrenmemesi için elinden geleni yapacaktır. Gerekirse Elif’e evlatlık olduğunu söyleyecektir. Selim köşeye sıkışmıştır. Elif’in bu kanlı savaşın ortasında kalmasından rahatsızdır. Bedia annesine söylediklerine pişman olmuştur.

Şehri terk etmek üzere olan annesini son bir kez görmek istemektedir. Arabasına atlayıp peşine düşer. Bu yolculuk onu kardeşi ve babasıyla karşı karşıya getirecektir. düğümler bir bnir çözülmektedir. Sırlar ortaya dökülmektedir. Artık, herkez için hayat daha da zorlaşacaktır…

FOX TV’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi bu bölümün ardında da oldukça konuşulacağa benziyor

Canan 11. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi