Dizi FragmanlarıGenel Haberler

Canım Babam 8. Bölüm Fragmanı izle

Canım Babam 8. Bölüm Fragmanı izle Canım Babam 8. Bölüm izle Canım Babam 8. Bölüm Fragmanı izle Canım Babam 8. Bölüm izle Canım Babam Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Kerem dört yıl önce eşini kaybettiğinde üç çocuğuyla kalakalmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu ve zamansız kaybettiği eşinin ardından kendini işine adamış, hem doktorluk, hem de başhekimlik yaparak uzun saatler çalışmış, bu süreçte çocuklarını dadılar büyütmüştür. Bir süre önce bu aşırı çalışma temposundan bunalan ve çocuklarını ihmal ettiğini fark eden Kerem yaşamını değiştirmeye karar verir; başhekimliği bırakır, evini hastaneye yakın bir sokağa taşır ve dadıyı işten çıkarır. Bundan böyle çocuklarına kendisi bakacak, her ihtiyaçlarıyla ilgilenerek kaybettiği zamanı geri kazanmaya çalışacaktır. Ancak Kerem’i yeni hayatında renkli bir sürpriz beklemektedir çünkü yeni taşındıkları bu aile yadigarı köşk, mahallenin tatlı belası Cansu’nun eviyle dip dibedir.

Cansu kısa zamanda çocukların sevgilisi haline gelirken, Kerem’in de hem sürekli didiştiği hem de yardım almadan duramadığı komşusu olarak evin adeta doğal bir üyesi olur. Kerem’le Cansu çocuk yetiştirme konusunda sürekli çatışırlarken bu çatışmadan çıkan denge, çocukların ihtiyacı olan aile ortamını yaratır. Ve birbirine zıt bu iki insan arasında zamanla adı konulamayan bir duygusal bağ oluşur.

Kerem’in çocuklarını büyütme macerasına ve renkli komşusuyla yaşadığı tatlı didişmelere siz de tanık olun…

Canım Babam 7. Bölüm Özeti

Pınar bir oyuncu ajansı tarafından keşfedilir ve bir dizide üç bölüm oynamak üzere teklif alır. Pınar’ın ilerde kendisi gibi doktor olmasını hayal eden Kerem önce buna izin vermez. Ama daha sonra Cansu ve ailesinin devreye girmesiyle evet demeye mecbur kalır.

Kerem evet der ama bir yandan da Pınar’ın bu işten kovulmasını sağlayacak bir plan arar. Sonunda kızının kostümüne kaşınma ilacı dökmeye fikri çıkar ortaya, böylece oynayamayacak ve işten atılacaktır. Ancak bu amaçla çekim platosuna giden Kerem ve Alev’in yakalanmasına ramak kalır. Çareyi kılık değiştirmekte bulan Alev bir erkek, Kerem ise kel bir adam kılığına girer. Onları renkli olaylar beklemektedir.

Öte yandan Cansu da kendi oyunculuk hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulmuştur. Dizide küçük bir rol alan Cansu, bu işten sandığı gibi mutlu olmaz. İşin en güzel kısmı, flört ettiği gizemli yabancı olur.İsmet ve Kısmet de bu oyunculuk macerasına senaryo yazarları olarak katılınca ortaya şenlikli bir macera çıkar.Naz ve Ömer’e göz kulak olmaya çalışan Hadi’yi ise eğlenceli dakikalar beklemektedir.

Canım Babam 8. Bölüm Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu