Çarpışma Dizisi 10. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Çarpışma 10. Bölüm Fragmanı sesli 14 şubat persembe Çarpışma 10. Bölüm tanıtımı izle Çarpışma Son Bölüm Fragmanı show tv

Çarpışma 9. Bölüm özeti

Zeynep, Kadirin annesini bulmasına yardımcı olabilmek için tehlikeli bir işe soyunur.

Keremin, annesinin öldürüldüğünü düşünerek yaşadığı korku ve panik hali, Serpili ansızın karşısında görmesiyle yerini mutluluk ve sevince bırakır. Zeynep, Kadirin annesini bulmasına yardımcı olabilmek için tehlikeli bir işe soyunur. Cemre, Keremn gelecekleriyle ilgili kafasındaki duvarları yıkacak büyük bir adım atar. Veli’nin Zeynep’e ve Aylin’e olan saplantılı sevgisi çok tehlikeli bir hal alır. Kadirin, Galip’ten aldığı paranın, adli emanetten alınıp hazineye sevk edileceği haberi Veli’nin iştahını kabartır. Parayı çalmak için plan yapar ve güzergah üzerine pusu kurar. Adalı’ya da kendisine engel olmaması için oyun oynar. Veli’nin adamları ile polisler arasında şiddetli bir çatışma çıkar. Ama bu kez Adalı, Veli’nin tekerine taş koyacaktır. Kadir, emniyetteki hainin Meltem olduğunu çözer. Aynı anlarda Veli, Meltem’e; Kadir’in, Zeynep’in, Cemre’nin ve Kerem’in de çok yakından tanıdığı birini öldürmesi için talimat verir. Ancak, Meltemi takibe alan Adalı da birden kendini ateş çemberinin içinde ve ölümle yüz yüze bulur.

Çarpışma 9. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir