Çarpışma Dizisi 9. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Çarpışma 9. Bölüm Fragmanı sesli 7 şubat perşembe Çarpışma 9. Bölüm tanıtımı izle Çarpışma Son Bölüm Fragmanı show tv

Çarpışma 8. Bölüm özeti

Kadirle Zeynep arasındaki mesafeler yavaş yavaş kısalmaya başlarken, Cemre ile Kerem arasındaki çekimin gücü de her geçen gün artmaktadır.

Velinin hastaneden kaçırılması, Kadirin annesini bulma umutlarını törpülemiştir. Kadir annesiyle ilgili, içini sadece Zeynepe döker. Zeynep, Kadiri tekrar ayağa kaldırmak için onu cesaretlendirir. Kadirle Zeynep arasındaki mesafeler yavaş yavaş kısalmaya başlarken, Cemre ile Kerem arasındaki çekimin gücü de her geçen gün artmaktadır. Aile olmanın verdiği mutluluk ise, hepsinin yüzüne tebessüm olarak yansımıştır.
Canını yakanların, canını yakmaya kararlı olan Veli ise ilk hamlesini yapar. Adalıya telefonla ulaşır ve annesi ile ilgili sarf ettiği sözlerle Kadiri en hassas olduğu yerden vurur. Kadir, Velinin artık eskisinden çok daha tehlikeli olacağının farkındadır ve herkesi uyarır.
Veli, Demirle de işbirliği yapar ve adamlarına Yakup ile Merali kaçırmaları talimatını verir. Cemrenin sabırsızlıkla beklediği gün gelmiştir. Demir ve Belmayla yüz yüze, söz söze hesaplaşır. Adalıda, bir yandan Velinin diğer yandan da emniyetteki köstebeğin peşindedir. İyiden iyiye bilenen Velinin hedefinde artık sadece Kadir ve Zeynep değil, Cemre ve Kerem de vardır. Veli, kurduğu plan ile, Adalıya, Zeynepe, Cemreye ve Kereme hayatları, aileleri ve sevdikleri üzerinden şimdiye kadar hiç görülmediği kadar ağır ve acımasız şekilde saldıracaktır.

Çarpışma 8. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir