Çatı Katı Aşk 12. bölüm sesli fragmanı 26 eylül izle

Çatı Katı Aşk dizisi 12. bölüm sesli fragmanı 26 eylül izle Çatı Katı Aşk 12. bölüm fragmanı 26 eylül cumartesi kanald

Çatı Katı Aşk 11. bölüm özeti Bu durumun etkilerini dağıtmak, ve biraz olsun zaman kazanmak isteyen Ateş herkesi oyalayacak bir şey bulur. Yatla açılmak. Bunun için de bundan daha güzel bir zaman yoktur. Hazır Asaf yurtdışındayken, Demir’in doğum günü bahanesiyle bir araya gelmişlerken neden bir de deniz sefası yapmasınlar ki?

Asaf’la büyük bir kavga yaşayan Gülriz de bir süre uzaklaşmak içi gençlerin yanına gelir. O da çatı katında kalacak ve abisine karşı tavrını sürdürecektir. Tabii Asaf Avcı bu durumu kolay kolay hazmedemez! Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!…

Şuayip hariç herkesin güle oynaya kabul ettiği bu teklifle kendilerini yatta bulurlar. Gençler keyifli vakit geçirirken Şuayip perişan haldedir. Onu deniz tutmuş ve ne yediğinden içtiğinden ne de bulunduğu yerden memnun olmuştur. Bir an önce karaya ayak basma hayalleri de teknede meydana gele küçük bir arızayla suya düşünce Şuayip de yatağa düşer.

Ertesi gün Asaf’la büyük bir kavga yaşayan Gülriz de bir süre uzaklaşmak içi gençlerin yanına gelir. O da çatı katında kalacak ve abisine karşı tavrını sürdürecektir. Tabii Asaf Avcı bu durumu kolay kolay hazmedemez.

Çatı Katı Aşk 12. bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir