Celal ile Ceren Filmi Fragmanı Full izle

Celal ile Ceren Filmi Fragmanı Full izle, Celal ile Ceren Filmi Full izle, Celal ile Ceren Filmi izle, Celal ile Ceren Fragmanı Full izle, Celal ile Ceren Filmini Full izle

Özet & detaylar 30lu yaşlarını süren Celal, Karaköyde baba mesleğini sürdüren bir elektrikçidir. 30 yaş krizine yeni girmiş olan Ceren ise mobilya mağazasında çalışmaktadır. İkilinin uzun beraberliği ise 6 yıla dayanmıştır! Çevresindekiler artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili feci tartışır ve bozuşurlar.

Ceren gitmesini istemese de, Celal kırk yalanla bir yolunu bulur ve partiye gider. Olay ortaya çıkınca Ceren ayrılmak ister; onu hala sevse de amacı biraz sevgilisinin burnundan getirmektir. Fakat hiç beklemediği biçimde evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Cereni terk eder!

Hayatının çoktan daha güllük- gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar da peşini bırakmaz. Cereni özleyeceği günler yakındır….
Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Ezgi Molanın paylaştığı Celal ile Ceren, Recep İvedik serisinde beraber çalışan yönetmen Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Kardeşlerin yeni komedi projeleri.

Add your comment

Your email address will not be published.