Cesur ve Güzel 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi 14. bölüm ile ekrana geldi. Cesur ve Güzel dizisinde Cesur, Sühana hazırladığı sürpriz doğum günü ile kendisini affettirdi. Beklenmedik kaza haberi ile irkilen çift soluğu olay yerinde aldık. Tahsin Korludağ kasabaya gelen savcının tavrı karşısında şoke oldu! Cesur ve Güzel 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur ve Güzel dizisinde Cesur, Sühanın kalbini ona hazırladığı sürpriz ve beraberinde gelen akşam yemeği ile kazanmıştır. Cesur ve Güzelde romantik akşam yemeğini bozan ise kaza haberi olacaktır. Beklenmedik kaza karşısında büyük şaşkınlık yaşayan çift soluğu olay yerinde alır. Yeni gelen savcının Tahsin korludağ diz çökmeyeceği daha ilk dakikadan anlaşılır. İşte o son bölüm.

CESUR VE GÜZELDE AŞK BAŞKADIR!

Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstünün rol aldığı Cesur ve Güzelde bu akşam Sühan ve Cesur arasında aşk rüzgarları esecek.

Dizinin ekrana gelecek yeni bölümünde; Babası ve Cesurun savaşının ortasında kalan Sühan bir kez daha Cesurun haklı olduğuna şahit olacak. Evlendiği halde Cesura bir türlü güvenemeyen Sühan yeni bölümde aralarındaki tüm buzları eritecek. Cesurun annesi Fügenin, Sühana sürpriz doğum günü düzenleyeceği akşam iki aşığın unutulmaz akşamı olacak.

KORLUDAĞA YENİ SAVCI!

ESKİ DEFTERLER YENİDEN AÇILIYOR!

Dizide bu hafta Korludağda göreve başlayacak olan yeni Savcı eski defterleri açarak soruşturma başlatacak. İlk olarak Tahsinin planıyla başka hapishaneye nakil ettirilen Rızanın dosyasını ele alacak. Yeni Savcının gelişiyle Tahsin iyice köşeye sıkışacak.

Dizide Savcı rolünü ekranlara son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle gelen Serdar Özer canlandıracak.

CESUR VE GÜZEL 14. BÖLÜM ÖZETİ

Cesur, Sühana yaptığı sürprizle aşklarını mühürler. Onları uzun bir aradan sonra bir araya getiren bu romantik akşam, meydana gelen beklenmedik kaza nedeniyle yarıda kalır.

Bu haber Korludağ çiftliğinde de büyük sarsıntı yaratırken, gelen yeni savcının Tahsin Korludağ’ın önünde kolay kolay diz çökmeyeceği anlaşılır.

Savcının eski dosyalara olan ilgisi Cahide’nin de panik olmasına neden olur. Kendisini şüphelerin uzağına çekmeye çalışırken farkında olmadan Cesur’la ilgili çok büyük bir kozu eline geçirir.

Sühan, Cesur’a gelen mektupta ne yazdığını öğrenmenin peşindeyken babasına karşı duyduğu şüpheler giderek güçlenir.

Rıfat’ın ona bıraktığı ipuçlarını takip eden Cesur, savcı engelini aşmaya çalışırken Tahsin Korludağ’ın ona karşı bir oyun daha kurar.

Yaşanan kazanın etkileri giderek büyürken Cesur bir kez daha zor bir kararla yüz yüze kalır fakat bu sefer Tahsin Korludağ’ın hayatının iplerini elinde tutmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir