Cesur ve Güzel dizisinin çekildiği Korludağ çiftlik evi nerede?

İşte Cesur ve Güzel’in muhteşem çiftliği Cesur ve Güzel dizisinin çekildiği Korludağ kasabası çiftlik evi nerede bulunuyor?

İŞTE CESUR VE GÜZEL’İN ÇOK KONUŞULAN ÇİFTLİK EVİ
İlk bölümüyle ekranlara ihtişamı da getiren Cesur ve Güzel’in muhteşem çiftlik evi çok konuşuldu.

Ay Yapım imzalı, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı Cesur ve Güzel’in ilk bölümü izleyiciden tam not aldı. Dizide Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Sühan’ın (Tuba Büyüküstün) büyüleyici uyumu ekran başındaki izleyenleri adeta mest etti. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle çok konuşulan yapımın görkemli mekanları da büyük beğeni topladı.

KORLUDAĞ ÇİFTLİK EVİ NEREDE?
Tahsin Korludağ’ın (Tamer Levent) kızı Sühan (Tuba Büyüküstün), oğlu Korhan (Erkan Avcı) ve gelini Cahide (Sezin Akbaşoğulları) ile birlikte yaşadığı görkemli çiftlik evi oldukça merak uyandırdı.
54 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan çiftlik evinin arazisinde iki av köşkü ve arazinin sınırları içinde yer alan bir de gölü bulunuyor. İhtişamlı çiftlik, mimarisiyle olduğu kadar Korludağ ailesinin karakterlerine uygun olarak tasarlanan dekorasyonuyla da büyük beğeni topladı.

Dizinin merakla beklenen ikinci bölümünde, yangında yaralanan Cesur ‘un da tedavi sürecinde yaşamaya başlayacağı Korludağ Çiftlik evi, Sühan’la birbirlerini daha yakından tanıyacakları nefes kesen anlara sahne olacak.

KORLUDAĞ KASABASI
Tahsin Korludağ’ın toprak sahibi ve kurucusu olduğu Korludağ Kasabası da Cesur ve Güzel için yeniden inşa edildi. İstanbul’da bir semti restore eden yapım ekibi kasabanın sıcaklığını, kimyasını oluşturan yaşayan alandan plato yarattı. Kasabada Korludağ Hastanesinden, Korludağ Yapı Market’e kadar her ihtiyaç duyulan detaylar yerini aldı.

54 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan çiftlik evinin Erol-Belma Simavi ailesinin olduğu ortaya çıktı. Korludağ kasabası sahnelerinin bulunduğu yer ise Çatalca ve Durusu bölgeleri.

Ece Yörenç’in senaristliğini, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Cesur ve Güzel’in merakla beklenen ikinci bölümü 17 Kasım Perşembe günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Tarih: 16 Kasım 2016 — 18:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi