Ana Sayfa Genel Haberler Çifte Saadet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çifte Saadet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

0
0

Çifte Saadet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox TV ekranlarında yayınlanan dizi Çifte Saadet tüm heyecanıyla devam ediyor. Son bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyen Çifte Saadette neler oldu? Peki, Çifte Saadet 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Çifte Saadet ile ilgili tüm detaylar

Başrollerini; Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu, Dila Danışman ve Dolunay Soysertin paylaştığı Çifte Saadet dizisi fox tv ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanıyor. Çifte Saadet 7. son bölüm de neler oldu? Peki, Çifte Saadet yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte gelişmeler…

ÇİFTE SAADET SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Saadet Ailesi, Metin’in yapmak zorunda olduğu tercihlerle çalkalanmaya devam etmektedir. Perihan ise bu tercihe razı olacaktır, ancak bir şartı vardır! Bu durum her ne kadar Hülya’nın hoşuna gitmese de yapabileceği bir şey yoktur. İki kadın arasında çekişme devam ederken Perihan taktik değiştirir; eski Perihan’ı bırakır ve yeni Perihan’la Metin’i tavlamaya karar verir.

Aynı zamanda öz annesini bir türlü affedemeyen Birsen’in de kalbini kazanmanın yollarını arar. Hülya ise Perihan’ın zaafını bulmuştur. Mürvet sayesinde su gibi, sessiz ve derinden hareket eder. Metin’in kendisini tercih etmek zorunda olmasını da tamamen kendi lehine çevirir. Fakat Perihan’ın krizi fırsata çevirebileceğini hesaba katmamıştır.

Çifte Saadet Dizisi Bilgileri

Başrollerini usta oyuncular Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert’in paylaştığı, yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği yepyeni dizi.

Hikayesinin başlangıcı 2003 yılına uzanan Çifte Saadet, Konyalı mutlu bir çiftin hayatını ve büyük değişimlerini ele alıyor. Metin (Fikret Kuşkan) ve Perihan (Şebnem Bozoklu) genç yaştan beri arkadaş olan ve sonunda evlenip iki çocuk sahibi olan, iş bulma arzusu ile İstanbul’a gelerek küçük bir bakkal açıp kendilerine yeni bir hayat kuran bir çifttir. Hikaye Perihan’ın bir gün Bursa’ya gitmesiyle değişir. Otobüste geçirdiği bir kaza sonrası Perihan’ı kimse bulamaz, bu korkunç kazadan kurtulan da yoktur. Bu haberle sarsılan aile yıllar geçtikçe Perihan’ın yokluğuna alışır ve hayata devam etmeye çalışır. Bu korkunç olayın ardından 13 sene geçer, Metin tekrar evlenmiş ve çocuklar büyümüştür, üstelik Metin’in yeni eşi Hülya’dan (Dolunay Soysert) bir çocuğu daha olmuştur. 13 senedir geçmişe dair hiç bir bilgisi olmayan ve bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan Perihan kim olduğunu hatırlar ve evine geri döner.

Her iki kadının aynı evde yaşamaya başlamasıyla birlikte birbirlerini evden kaçırmak için savaşmalarından ve Metin’in iki kadın arasındaki ızdırabından doğacak kimi zaman komik, kimi zaman hüzünlü hikayelerle sürüp gidecek olan “Çifte Saadet” Cumartesi akşamları FOXta!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz