Ana Sayfa Dizi Fragmanları Çocuklar Duymasın 28. bölüm izle

Çocuklar Duymasın 28. bölüm izle

1
0

Çocuklar Duymasın 28. son bölüm izle Çocuklar Duymasın son bölüm seyret

ATV’nin fenomen dizisi Çocuklar Duymasın 28. bölümüyle 2 Şubat Çarşamba günü izleyicisiyle buluşacak
Meltem, Haluk’u Türk Sanat müziği korosuna katılmaya ikna eder. Taş Fırın Erkeği Haluk’un koro çalışmalarında başına gelenler, müzikle harmanlanan kahkaha dolu sahnelerin peşpeşe gelmesine yol açar.

Halkın gündemini yakından takip eden Çocuklar Duymasın’da bu hafta yarıyıl tatili ve çalışan annelerin sorunları da gündeme geliyor. Yarı yıl tatiline giren Beton Orçun evde sıkılmaya başlar. Çalışan bir anne olan Dominant Gönül ne yapacağını bilemez. Haluk’un önerisiyle Beton Orçun, ofiste, sözde çırak olarak çalışmaya başlar. Beton Orçun’unun çıraklık macerası izleyenlere kahkaha attıracak durumlara neden olur.

Egeli Gülfidan Hanım’ın haftalardır söz ettiği oğlu, “Mandıra Filozofu, Mustafa Ali” nihayet seyirci karşısına çıkıyor. Gülfidan Hanım, felsefe bölümünden mezun olduktan sonra hiç
çalışmayan oğlu Mustafa Ali’ye iş bulması için Haluk ve Meltem ile tanıştırır. Haluk, kendisine iş bulmak isterken, ‘Mandıra Filozofu’, Mustafa Ali’nin tuhaf fikirleri Haluk ve Meltem’in kafasını karıştırır.

Haluk ve Meltem’in Dünürü Menderes Bey, tam 20 kilo zayıflar. Ancak karısı Nurten,Kilo veren Menderes’in eski çapkın günlerine dönmesinden korkar… Bu yüzden Seyyar Tayyar’dan yardım ister. Kocasına verdiği kiloları yeniden aldırmak için kolları
sıvar…

Hüseyin, cep telefonunu arayarak, kendini polis olarak tanıtan kişiler tarafından dolandırılır. Hüseyini tacizle suçlayan dolandırıcılar, durumu düzeltmek için ‘kontör-para’ isterler. Hapise girmekten korkan Hüseyin para arama derdine düşer.

Dolandırıcılık Büro Amirliği’nden temin edilen, gerçek olaylara dayandırılan bu bölümde, cep telefonu dolandırıcılarına karşı yapılması gerekenler kahkaha dolu sahnelerle anlatılıyor.
Böylece, doya doya gülmek isteyenler ve cep telefonu kullanan herkesin kesinlikle kaçırmaması gereken bir öykü ortaya çıkıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz