Çocuklar Duymasın 29. bölümde Tutku dan yeni planlar

Çocuklar Duymasın 29. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Kanal Dnin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümde Havuçun eve dönmesiyle Tutku yeni planlarına girişecek. İşte Çocuklar Duymasın yeni bölümden heyecan dolu dakikalar.

Pazar akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Çocuklar Duymasın yeni bölümü heyecan dolu. Çocuklar Duymasın 29. yeni bölümüyle bu akşam 20.00 de kanal D de.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 29. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir süredir kendisinden haber alınamayan Havuça sonunda ulaşılır. Havuç bu süreçte, internetten tanıştığı bir kız arkadaşıyla vakit geçirmekte olduğu için kimseye haber vermemiştir. Taş Fırın Haluk küplere biner, Havuçu eve çağırır. Kızın kim olduğu büyük bir merak konusuyken, Havuç babasının elinden zor kurtulacaktır.

Müsteşar Kemal, Havuç un daha sorumluluk sahibi bir erkek olması için evlenmesi gerektiğini düşünür. Bunun için Havuçun yeni arkadaşı bu esrarengiz kızla tanışmak ister. Kemal herkesi organize eder ve Havuça arkadaşını eve getirmesini söyler. Herkes merakla kızın gelmesini beklerken, Tutku ailenin mutluluğunu bozmak için kötü planlar peşindedir.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 29. BÖLÜM FRAGMAN

Tarih: 25 Şubat 2018 — 11:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi