Çocuklar Duymasın 8. yeni bölümünde 70 ler partisi

Çocuklar Duymasın 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal Dnin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Çocuklar Duymasın dizisinde 70ler partisi izleyicilere eğlenceli anlar yaşatacak.

Çocuklar Duymasın 8. yeni bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Fenomen dizisi Çocuklar Duymasında Halukun işyeri 70. yılına özel 70ler partisi düzenleyecek, eğlenceli anlar izleyicileri ekrana kilitleyecek. Çocuklar Duymasın bu akşam saat 20:00de Kanal Dde olacak.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 8. BÖLÜM FRAGMANI

Taş Fırın Haluk’un çalıştığı inşaat şirketinin 70. Yılı olunca, şirkette bir 70’ler partisi düzenlemeye karar verirler.

Haluk önce, bu partiye katılmak istemese de ısrarlara dayanamaz. Haluk, Meltem, Gönül, Tuna ve İsmailin tüm dostlarının katılımıyla büyük ve renkli bir parti olur.

Herkes 70’ler kostümlerini giymiştir, partide 70’lerin en güzel şarkıları çalınır. Şirket 70’ler dekoruyla süslenir, görenler gözlerine inanamaz! Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna’nın sürpriz dans gösterisi izleyenlerin ağzını açık bırakırken, Emine, Hatice ve Kadriye’nin dans gösterisi ise herkesi kahkahaya boğar.

Herkesin günlerce heyecanla hazırlandığı bu partide İsmail Bey aşık olduğu kadına evlenme teklif edecektir! Gece Mary hanımın söylediği şarkılarla daha da renklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi